Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přijímač pro CzechLink

Miuvek (858)|19.6.2004 22:54
Tak uvažuju o DVB-S a zajímal by mě hlavně paket Czechlink, jde mi hlavně o české kanály. Spíš bych chtěl nahrávat než koukat. Po hledání po netu se mi "vyloupla" karta viz níže. Stolní přijímače s možností přenosu dat do PC jsem jaksi nenašel. S výjimkou DreamBoxu, což je trochu mimo cenově a taky bych nevyužil jeho možností. Níže uvedená PCI karta+dekodér+karta Czechlink by celkem stálo asi 12 kKč, což taky není málo. Poraďte, inspirujte, prosím. Díky.

DVB-S karta VisionDTV SAT-CI


Nová generace DVB-S PCI karet. Nejlepší poměr cena/výkon

Věstavěný CI slot!

Kompatibilní s dekódovacím programem FreeDEC a ProgDVB! Balení obsahuje i infra dálkové ovládání s USB senzorem.

Příjem digitální satelitního vysílání TV a rádia

Podpora DVB protokolu

Podpora DVB-IP protokolu (datové přenosy)

Umožňuje nahrávání TV toku do mpg2 formátu, časové nahrávání

EPG (Electronic program guide - televizní program)

Autoscan transponderu, družice

Lze zobrazit a nahrávat rozdílné stanice zároveň

SW dekódování MPEG-II

Tuner obsahuje vstup i výstup signálu - lze zapojit i další satelitní zařízení

Součástí je i program Intervideo WinDVB
lachyn (150)|20.6.2004 18:52
no nevim, at pocitam jak pocitam kdyz si poridis za dva tacky SkyStar2 ktera umi nemlich to samy co tahle a k ni dokoupis za petikilo nejakou ctecku karet, CL stoji tri a pul, tak pak tech zbylejch sest klacku posli klidne na moji adresu :-E
Miuvek (858)|21.6.2004 08:40
Lachyn:
čtečka karet za pětikilo, to mi nějak uniklo, narazil jsem jenom na adaptery s CI slotem, což by v důsledku dopadlo finančně podobně.
Mohl bys o té čtečce říct něco konkrétnějšího. Díky
LordD (1)|21.6.2004 14:50
Pokud jis trocha zrucny, tak te plosnak na Phoenix/SmartMouse vyjde na 200-,Kc a soucastky do tech 400-,Kc. Hotovy to stoji 850,-Kc.
Aja_tvf (9)|21.6.2004 16:34
Miuvek:
No ten Phoenix/SmartMouse ja hlavně programátor karet, ne jenom čtečka. Podívat se můžeš třeba na http://www.jecny.cz
Hotovej se prodává mezi 800 - 1000 kč (jak kde a jak kdo :-D ), a jak psal LordD dá se to v pohodě udělat doma levněji.
Miuvek (858)|21.6.2004 22:35
Díky vám všem :-)
feedjo (87)|22.6.2004 08:02
Ked ti ide o cenu, tak potrebujes SS2, ProgDVB, CWCamEmu (pripadne xCWlog), Phoenix interface a kartu Czlink...
x-treme (2)|22.6.2004 11:54
Jakým způsobem s Phoenix/SmartMouse připojuje ke SkyStaru1? Mně se nechce vyhodit asi 4.000,-- Kč za přídavný dekódovací modul ke SkyStaru 1 a ještě si zaplácnout 1 PCIko. Předem dík za odpověď.
blueant (820)|22.6.2004 12:34
Jednoducho na COM.
feedjo (87)|22.6.2004 12:41
jasne na seriovy port (do PC) a potom si len v plugine (CWCamEmu alebo xCWlog) nastavis COM1 alebo COM2 - podla toho kde to mas...
x-treme (2)|22.6.2004 14:09
Ječný na svých stránkách mimo jiné nabízí i nějakou Titanum kartu. Chtěl jsem se zeptat, jestli se pomocí ní dá dekódovat FREE X-TV a jak to bude s FREE X-TV, až koncem června, jak plánují, přejdou na Viaccess2? Jak se provádí update firmware a kde se dá stáhnout. Já jsem zatím používal jen softwarové moduly a klíče. Nemám zkušenosti s takovými kartami.
blueant (820)|22.6.2004 14:37
Vsetko co ide na titanium karte ide aj softwarovo na Skystar2.

Ide freextv a momentalne aj fullX1 fullX2. Po zmene kodovacieho systemu by malo prejst freextv na viacess2 ale predplatne by malo byt pomerne lacne.
pikousik (45)|15.7.2004 20:13
Miuvek>

napsal si: "Stolní přijímače s možností přenosu dat do PC jsem jaksi nenašel. S výjimkou DreamBoxu, což je trochu mimo cenově..."

A co HAUPPAUGE DEC 3000s - USB výstup do PC, SCART do TV, slot pro CRYPTO. Prodává ALZASOFT (viz reklama vpravo) kolem 5000 Kč, nebo BEN-INT levněji. SUPER!!


Pikousík :-)- :-)- :-)-