Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LightScribe HP 640C(i)

yaso (304)|23.10.2005 11:23
Koupil jsem si tuto vypalovačku s tím, že udělám krůček dál mezi lisem a tím samozřejmě profesionálním popisem placky a surovou nepopsanou plackou. V balíku od HP jsem měl přibalené jedno médium na vyzkoušení. Dal jsem vypálit popis s obrázkem na onu zázračnou vrstu a byl jsem víc než mile překvapen. Super obraz, který se vskutku nedá srovnat s inkoustem. Hmm, ale jaké bylo mé překvapení, když jsem chtěl udělat další na již zvlášť zakoupené Verbatimi LightSprice ! - výsledek byl o poznání horší a to na dalších třech kusech. Byl nejasný, bledý, no prostě fuj. Nemáte někdo s tímto zkušenost ? Jaké placky tedy kupovat, popřípadě je chyba někde jinde ?
ohm (398)|23.10.2005 11:31
rozdíl možná bude ve vrstách, kam se vykresluje obrázek.
jestli můžeš, dej sem obrázky těch dvou případů (verbatim, hp) dík :-)
mirekv (7169)|23.10.2005 11:45
No ty Verbatimy nic moc.
yaso (304)|23.10.2005 11:48
nemám scener, takže jen z foťáku. Vlevo přibalená placka (Verbatim CD), vpravo Verbatim DVD
yaso (304)|23.10.2005 11:53
nějak se mi nedaří tu fotku sem dostat ... :-)
Milosbb (889)|23.10.2005 21:57
Na CD je to v pohode, ale DVD label sa mi takisto nepozdáva. Ono to bude tým, že ta label vrstva je na CD priamo navrchu a na DVD je v strede média, medzi dvoma vrstvami.

S tým si nepomôžeme, pretože DVD médiá s vrstvou LS sú zatiaľ len Verbatim, takže ani konkurencia to netlačí vo vývoji dopredu.

Ale CD médiá s vrstvou LS mám vyskúšané tri ( Verbatim, Imation, Benq)
a všetky sú v pohode.

Takisto netreba zabúdať nastaviť kvalitu kreslenia na best. A keď sa mi to aj tak nepozdáva, tak to médium pokreslím ešte raz. Je to síce ostrejšie, ale zas to potom vypadá, ako keby to médium bolo zašpinené.

--------------------
ohm (398)|23.10.2005 22:15
mirekv
Ty už jsi je zkoušel? :-?

Tady je výsledek od yasa
mirekv (7169)|23.10.2005 22:17
IKC
Nezkoušel, ale viděl. Takovou nepředloženost bych nikdy nedělal. \/ :BB: