Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Moc velký výpadek snímků :((

Pet Sild (2)|19.6.2004 10:46
Ahoj…
Četl jsem příspěvek: Osobní zkušenost s řešením "vypadávání" snímků, to ale můj problém neřeší.
Po přečtení pár recenzí jsem zakoupil tuto kartu Genius VideoWonder PRO III. Přes čtyři roky používal TV Phone98, ale nedávno přestala fungovat vyzkoušeno u kolegu. Po celou dobu používám na grabování ATV2000 + kodek Morgan M-Jpeg V3 nikdy vážný problém s vypadáváním snímků zato s Geniusem stejná sestava AMD 1700+ 512Mb RAM,Nforce2 MSI, HDD Hitachi 120GB 8Mb + vodní chlazení CPU,GPU,CHIP není problém za hodinu záznamu přijít o 50 snímků přitom zátěž CPU nepřesáhne 60%, nepomohlo ani přemístění do jiného PCI. Teď jedu ve Fly2000 ale při stejným nastavení Morganu ještě horší. Zapomněl napsat versi ovladaču pro TV- WDM v2.1.5.0. Tak prosím poraďte co udělat nebo aspoň zmírnit. Zachytávám do morganu následně do DivX.
Miuvek (858)|21.6.2004 23:16
Moje zkušenost z doby, kdy jsem si kazil zdraví pouťovým zbožím, kterému se říká TV karty: Shodou okolností jsem měl taky Geniuse. Se železnou pravidelností mi vynechával 1 frame po 4 min (+- 10s). Takže u filmu to dělalo 20 až 30 frames. Kodek Fly2000Tv 2.35, PIC MJPEG, zátěž CPU 30% (Athlon 1700). Jelikož mám náhodou na grafice (GF2Ti) VIVO, zkusil jsem to tam a žádný vypadlý snímek. Další věc, která mě vytáčela, bylo rušení na 48. kanálu (u mě Prima), s tím jsem taky experimentoval, výsledkem čehož bylo, že se rušení přestěhovalo na 43. kanál (ČT1). Kvůli shitoidní TV kartě jsem přeházel celý sčot a stejně :(( Zápasil jsem s tím dost dlouho, než jsem se nasr*l a dost.
Teď mám ADVC-55 a :-E
john (149)|22.6.2004 07:55
synchronizace audio-video?