Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

chybná delka videa po demuxu pomoci ProjectX v NeroVision

amonre (32)|18.10.2005 20:04
Nevite nekdo proc po demuxu nektere programy, mezi nimi i NeroVision ohlasi chybne delku videostopy. Mam pak problem s authoringem DVD, protoze delka audiostopy se hlasi normalne. I ruzne prehravace mimo media player clasic ukazuji delku videa asi polovicni.

1. nahraju zaznam z DVB-T
2. sestriham, opravim chybky a demuxnu v Project X (*.mpv, *.mpa)
3. prejmenuju video na mpg a audio na mp2 (NeroVision je pak najde)
4. do NeroVision nahraju video i audio stopu
5. Po pretazeni do projektu je video cca 2x kratsi, nez audio

Pokud v bode 3 pokracuju vytvorenim DivXu pomoci nastroju v Gordian Knot, je vse vporadku.
exTNT (1421)|18.10.2005 20:37
Tak zkus používat něco, co je skutečně určený na autoring DVD... :-E
Ale vážně, čím to je, to nevím, já jsem dřív dělal v DVD Lab Pro, ale poté, co jsem vyzkoušel DVD Architect, tak už se nevrátím. A to, co popisuješ, mi nedělal ani jeden z těch programů, takže bych si tipnul, že to bude nějakej problém Nera.
Slůně (122)|18.10.2005 21:29
[quote=amonre]Nevite nekdo proc po demuxu nektere programy, mezi nimi i NeroVision ohlasi chybne delku videostopy. Mam pak problem s authoringem DVD, protoze delka audiostopy se hlasi normalne. I ruzne prehravace mimo media player clasic ukazuji delku videa asi polovicni.

1. nahraju zaznam z DVB-T
2. sestriham, opravim chybky a demuxnu v Project X (*.mpv, *.mpa)
3. prejmenuju video na mpg a audio na mp2 (NeroVision je pak najde)
4. do NeroVision nahraju video i audio stopu
5. Po pretazeni do projektu je video cca 2x kratsi, nez audio

Pokud v bode 3 pokracuju vytvorenim DivXu pomoci nastroju v Gordian Knot, je vse vporadku.[/quote]

A co hardware? nemáš Athlona? a chipset Nvidia? :-?
StD (8612)|19.10.2005 08:32
@Slůně: Co to plácáš za nesmysly?

Amonre by spíše měl vyzkoušet DVDPatcher:

[code]
http://www.wincesoft.de/index.html
[/code]
amonre (32)|19.10.2005 19:07
Mam Athlona 2800+ na KT600

Ta spatne urcena delka se objevi prave i v jinych programech, jako je treba bsPlayer, nebo Windows media player. GSpot ukazuje cas bez prvni hodiny. Jedine media player clasic to zobrazi spravne.

Nero vision jsem zacal pouzivat jen proto, ze ho mam :-) Vyhovuje mi v nem rychla tvorbna menu i pro vice filmu na jedno DVD a pritom ma dostatek volnosti k jeho uprave, narozdil od takoveho WinDVD Creatora:-)
Vyzkousim tedy ty programky, co ste mi radili.