Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

*.ts soubory a převod

cmatyas (21)|9.10.2005 14:30
Mam dotaz. Ze satelitu mam video ve formatu *.ts Jak co nejlepe vypalit na DVD a pridat titulky? /Prvni pokus mi vysel: prevod z DVR studia do Mpeg file a potom v Subtile Workshop a DVD architektu - vypaleni i s titulky! /
Fajn, jenze ted kdyz cokoli *.ts otevru v DVR studiu, tak nejde vytvorit mpeg file, ale muzu to pouze demuxnout do m2v. A ten ma asi 20 MB, zatimco orig. ts stream 2 GB. Nevim co stim? je problem v tom ts streamu, nebo nekde jinde.Zkousim to natahnout do Vegasu, ale ten se stim pere uz hodinu a vysledek nikde! Taky nevim v cem zpracovat m2v. Dik Radek
clee (6592)|9.10.2005 14:35
nemas nahodou nakej trial toho dvr-studia? ja ho pouzivam docela casto a bez problemu, jinak dost slusnej soft je projectX, podivej se do sekce dvb-t/zachytavani dvb
cmatyas (21)|9.10.2005 15:23
Triall to neni. Ted jsem zjistil, ze mi to pri nacteni ts streamu nezobrazuje info o zvukove stope. Nasledne po demuxnuti se vytvori jen velmi maly m2v soubor a zvuk. stopa tam neni.Nechybi mi nejaky doinstalovany kodek, nebo filtr?
clee (6592)|9.10.2005 15:38
ve filtrech ne, to by nefachalo vubec, zkus sosnout jinou verzi
stayman (12393)|10.10.2005 23:22
Pouzi MPEG-VCR
blueant (820)|11.10.2005 13:00
[quote=cmatyas]Triall to neni. Ted jsem zjistil, ze mi to pri nacteni ts streamu nezobrazuje info o zvukove stope. Nasledne po demuxnuti se vytvori jen velmi maly m2v soubor a zvuk. stopa tam neni.Nechybi mi nejaky doinstalovany kodek, nebo filtr?[/quote]

Pozri sa na svoj thread ohladom ALT-DVB.

Podla mna pouzivas verziu altdvb - so znizenim zataze - a nahrany stream nemas dekodovany.

Skus ho prehrat v MPC.