Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 73

Téma: Vytvoření kapitol DVD

Nováček Avatar uživatele Jindra11
    Registrace
    Sep 2004

Prošel jsem celou diskusi a překvapilo mě, že jsem k tomu nic nenašel. Mám vytvořenou DVD strukturu pomocí Canopus Procoderu, ale ten umí kapitoly udělat jen po nastavených minutách. Potřebuju si sám vybrat, kde je udělám (začátky písní na koncertu). Jde to nějak bez opětovné konverze VOBů, jen úpravou v IFO? Samotnej IfoEdit používat pořádně neumím, našel jsem tam jen změnu počtu kapitol, ne jejich umístění.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

V CPC si udělej jen m2v+audio a dělej to jinde... Nebudu říkat v čem, aby zase nevznikla planá diskuse (aka flame). \/

Nováček Avatar uživatele Jindra11
    Registrace
    Sep 2004

Ale asi to bude řešení, v IfoEditu to pak nechat vygenerovat a použít seznam v texťáku se začátkama kapitol, který si předem opíšu.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Přesně tak. Chapter List pro můj Scenarist jsou také jen přesné časy v txt.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Jindra11
    No v hotovém IFO v Ifoeditu nevím, ale při authoringu v Ifoeditu to jde.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Když už to má hotové z CPC, tak to půjde "ztuha", to je jasné.

Registrace
    Mar 2004

Jo táák, on má z CPC rovnou VOBy, hm tak to ne, jedině jak píšeš video a audio stopu a dát do kupy Ifoeditem. Anebo hotové DVD načíst do TMPGEncDVDAuthoru a tam si chaptery dodělat.

Je tu občas Avatar uživatele Badis
    Registrace
    Apr 2004

To samé řeším i já. Kapitoly na výsledném DVDčku. Editace videa ve Vegasu 5 a komprimace v Procoderu 2. Mám možnost i v těchto softech nějak zadat aby kapitola odpovídala začátku jednotlivého dílu( v mém případě Simpsnovi /8 na placku/ )?? Díky za odpověď.

Registrace
    Apr 2004

Trošku jsem překládal. Tedy jestli jsem to správně pochopil ve Vegasu v timelinu je možnost vytvořit tzv. Marker point. Procoder si je vyhodnotí/přebere jako kapitoly?? To znamemá, kam je umístím tam je začátek/konec kapitoly?? Za předpokladu že v ProCoderu je zaškrtnuto -Use Marker Point if exist- Moje ang je bídná, proto tápu

Je tu pravidelně Avatar uživatele kirk
    Registrace
    Mar 2004

Jindra11: Hele, rozpitvej to ve VobEditu na audio a video, a slož to v DVDMaestru. V něm si můžeš taky naházet ty začátky kapito. Tak bych šel na to já. A když by to bylo příliš velký, tak bych na kompresi použil klasickej DVDShrink.

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Badis
    Trošku jsem překládal. Tedy jestli jsem to správně pochopil ve Vegasu v timelinu je možnost vytvořit tzv. Marker point. Procoder si je vyhodnotí/přebere jako kapitoly?? To znamemá, kam je umístím tam je začátek/konec kapitoly?? Za předpokladu že v ProCoderu je zaškrtnuto -Use Marker Point if exist- Moje ang je bídná, proto tápu
    Zajimavy dotaz. Odpovezte prosim nekdo, taky me to zajima jestli to takhle jde.

Registrace
    Mar 2004

No s tím Vegasem by mě to zajímalo taky, zatím to dělám tak, že si opíšu čísla snímků a udělám celltimes.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2004

Já si nechám udělat Premiarou mpeg2 a ac3, ty dám do DVD LabPro , tam uělám kapitoly a menu (docela slušná možnost výběru a editace) a pak to nechá schroustat a DVD je hotovo. Kapitoly lze dělat automaticky (nastavený čas,nebo scény-nastavení citlivosti=moc dobře nefunguje) a ručně ( vyberu si místa, kde chci kapitoly mít)

http://www.mediachance.com/dvdlab/

Registrace
    Apr 2004

Musíme počkat na StayMana až se vzbudí Už mě docela tlačí termín, místa na HDD ubývá a Simpsnové se na nás z telky valí. Proto bych už to potřeboval hodit na DVDčko.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...tak proč pro Boha neděláte ty jednotlivé díly jako samostatné VTS nebo PGC? Proč se babrat s Chapter/Scenes, když ty tam mohu dodělat dodatečně ještě uvnitř až do cells... (ve Scenaristu si jen přetahuju ikonky mezi okny tracků a volím commandy...). Od kdy by měl editační soft umět autorizační funkce a proč??

Vegasisti také mají Vegáč+Architect...

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vložení kapitol do DVD
    Od Adamit v sekci Úpravy, ripping a ochrany
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-01-2010, 19:58
  2. Vytvoření kapitol u MKV
    Od Broněk v sekci Kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-05-2009, 11:40