Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

bluetooth dongle od MSI

bArokna (105)|6.10.2005 12:41
:(( poridil jsem si PDAcko Acer n30 a bluetooth klic od MSI ( http://www.msi.com.tw/program/products/communication/cmu/pro_cmu_detail.php?UID=326 ). poprve to bylo naprosto perfektni. fungovalo to jedna basen. v klidku jsem si na zahrade brousil po netu, cetl emaily, kecal pres ICQ. problem nastal, kdyz jsem PC vypnul a druhy den zapnul. znovu jsem se zkusil spojit, ale ejhle odmita to komunikovat (ted uz vim, ze je problem na strane PC). zjistil jsem, ze po reinstalaci driveru to bezi bezchybne az do te doby nez vypnu PC nebo vyndam klic z USB (samozrejme ho z5 vrazim do stejneho). pote aby to fungovalo je potreba reinstalovat ovladace a soft pro praci s klicem (tj. asi 2 restarty). uz me to pije krev absolutne nechapu cim by to mohlo byt. napadlo me, ze by si snad po kazdem restartu menil MAC adresu, ale to by musel byt alespon zjistitelny, coz neni (proste odmita vysilat/prijimat). :-!!!

WXPSP2, MB od MSI i945P.
bArokna (105)|6.10.2005 15:45
tak si sam odpovim 9-) po kazdem startu widli se odmitala spustit aplikace BTStackServer a hazela mi hlasku (pokazde) o jakesi licenci. staci ji ale spustit rucne a vse funguje jak ma! 9-) :-D ja sem dobrej :-D :-)- B-)
Hodo (26)|6.10.2005 20:11
Mám ten samej dongle, zrovna přes víkend jsem to přeinstalovával, páč to nějak blblo, mám tady drivery od Widcommu - verze 3.0.1.914 (původně pro nějaký HP zařízení, včetně patche i pro neHP zařízení), stopro funkční, teda zatím. Je sice i 4ková verze, ale ta nechodí s Nokia PC Suite, takže jsem ji ani nesháněl.
Jestli máš zájem, ozvi se přes SZ. Má to rozbalený cca 30 MB, nějak by to snad šlo dopravit ...
Ras2 (79)|7.10.2005 00:00
Riesil som to iste, ak mas XP_SP2 nainstaluj si tieto ovladace a bude po probleme