Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zastavování obrazu (WinFast PVR)

los (3)|6.10.2005 11:24
Již několik se mi nedaří zachytávání ve WinFast PVR (720x576 kodek MPEG2, CBR 5512KB/s, zvuk mpeg2/192KB/s). Obraz se na chvíli zastavuje a zase se rozjede. Zkoušel jsem snížit rozlišení na Halfpal, defragmentoval jsem disk. Chvíli to jede, ale pak to zase trhá.
POdotýkám, že mi to do pátku fungovalo OK. Žádný nový kodek atp jsem neinstaloval.
Má někdo nějaký tip co by to mohlo být?
Dík
john (149)|6.10.2005 11:50
mrkni se do spravce na zatizeni CPU a bezici procesy, jestli tam neco nemas...., zkontroluj zapnuti DMA
pokud jsi nic nemenil, tak neco / asi z netu / zmenilo tvuj PC bez tveho vedomi / tj. projet antivirem apod. /
los (3)|6.10.2005 13:35
Díval jsem se taskmanagerem a při zachytávání tam byl jen WFTV.exe asi na 69% a pak taskmanager a občas firefox. Na různé viry jsem to scanoval Nortnem a taky jsem se msconfigem díval do startupu. Pročítal jsem recenzi na Leadtek USB a zkusím nějaký alternativní sw. ATV2000 mi nejel tak asi Fly2000TV. Ach jo.
Ivo Mašek (10205)|6.10.2005 14:24
[quote=los]Díval jsem se taskmanagerem a při zachytávání tam byl jen WFTV.exe asi na 69% a pak taskmanager a občas firefox. Na různé viry jsem to scanoval Nortnem a taky jsem se msconfigem díval do startupu. Pročítal jsem recenzi na Leadtek USB a zkusím nějaký alternativní sw. ATV2000 mi nejel tak asi Fly2000TV. Ach jo.[/quote]
Norton - to je ten problém. Už se tu o tom dříve psalo.
los (3)|7.10.2005 11:33
Je to ten zatracenej norton! Norton ai Adware nenašel vbstub.exe což je trojskej kůň. Nevím jak se ta potvora spouští, ale ráno tam běžel a bral 100% cpu! Noční simpsoni zase k nepotřebě! Vygoogloval jsem to a má se smazat vbstub.exe, system.exe a system16.exe. Doufám, že už to bude ok!
Dík všem.