Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MSI TV ANYWHERE MASTER

t0m4s (2)|15.6.2004 15:25
existuje clovek ktory uz nasiel soft, ktory na tejto otaznikovej karte ide normalne?
skusali ste ChrisTV 3.7 , vraj tuto kartu plne podporuje.
moje skusenosti s touto kartou >
- byvam v Bratislave, mam UPC, polovicu kanalov nenaladim, u tych co idu je nekvalitny prijem, moze to byt mozno aj to ze mam nekvalitne prevedene spojenie koncovky s koaxu ?(lepiaca paska:), 7 metrov pripojka + rozbocovac + 2 x 8 m k pocitacu a ku klasickej telke) ,
- dalsia vec ktora s... je ze neviem ako sa daju poukladat stanice podla poradia ktore chcem ja ale v tom softe to je tak ze vyhlada 120 kanalov z toho 10 ide ostatne nic pritom telka chyti 30, su uplne porozhadzovane po hociakych cislach a neviem ako by som ich zoradil od 1 po xy.
- zvuk ide bez problemov akurat sa mizda ze kazdych 5 minut sa na 1s zastavi a potom ide zase v pohode.
- ostatne problemy som nezbadal ved som nemal ani v com ked ten soft je ako pre male deti i ked s tymi stanicami si neviem poradit
- help pls, ide niekomu fsetko v pohode?
p.s. neviete ake nastavenie alebo norma je na slovenskom UPC navhodnejsie , a ak tak potom to staci zmenit iba v softe alebo aj v mistnom nastaveni xpeciek
Ivo Mašek (10205)|15.6.2004 15:37
Tuto kartu neznám, takže k ní ti nic neřeknu. Ale abys mohl lokalizovat závadu, musíš mít perfektní spojení - s tou lepící páskou je to na dvě věci. Tam je ztráta decibelů, jako prase. A je to možná celý tvůj problém.
t0m4s (2)|16.6.2004 08:14
Vyskusal som Chris TV 3.7 a ide uplne super zatial sa mi paci najviac, moc nepouzivam recording takze sa mi zdal lepsi aj ako iuVCR, v ovladani a ladeni stanic, nasiel ich asi o 10 viac ako vsetko ostatne, s tym kablom diki myslel som si:)
Hole_In_One (2)|4.3.2005 02:40
Tiez byvam v BA a zial mam tiez MSI TV ANYWHERE MASTER.
Predtym som mal ALL IN WONDER 128 na UPC 50 kanalov uplne v pohode( rozbocovac a 15m koax). Zial kupil som si TV ANYWHERE MASTER a naladim ledva 25-30 kanalov aj to v hroznej kvalite. Kartu mam len kratko iny soft som este neskusal, dufajme ze sa to zlepsi :-(((
MaTToS (23)|5.3.2005 23:13
Ta TV Karta je najvecsi shit co som kedy mal v ruke vzhladom na to ze som ju mal dva dni a tu prvu som uz kupil nefunkcnu a ta druha tez blava-petrzalka UPC na FLY TV Prime 34/FM naladim azokolo 50 kanalov no 10 kodovanych a na tej MSI som naladil okolo 20 s toho fungovalo okolo 10 proste je to absolutny shit este som minul za net 300 SKK kym som stiahol normalny software jedine co na tej karte fungovalo bolo radio TV absolutne nic v origos softe sa mi tiez stale sekal zvuk lenze mne sa sekol a uz nesiel trebalo resetnut software proste shit zbavte sa toho a kupte hocico nech to nevyraba hlavne MSI !!! :((
Hole_In_One (2)|7.3.2005 00:04
Ked nepomoze ani toto

http://forum.msi.com.tw/index.php?topic=73312.0
http://forum.msi.com.tw/index.php?topic=60829.0

tak uz nepomoze nic a radsej tu kartu zahodte...:-!!!
mama_tvf (8)|22.3.2005 10:17
pouzi dscaler
posledny tusim 412,ja som mal na karte 4.11 chytil som vsetky programy super,problem bol iba pri nahravani,kde s neda zmenit jeden rozmer,sak zistis,inak bezkonkurencny obraz,teraz mam asus tv,aj s tym je dost problemovale aspon funguje na 2003 server.
vonDra (8)|22.3.2005 20:08
Ja mam MEGA TV (v podstate stejna karta) a s Dscaler 4.1.11 jede vsechno uplne v pohode, v nicem jinym me to nefunguje
obelix_tvf (6)|31.3.2005 13:49
Caf
potrebujem pomoct s MSI TV ANYWHERE MASTER...mam nainstalovany soft dsclaer 4.1.12..chytam n antenu 10 kanalov a to mi staci lebo viacej ich nemam ani sancu chytit...lne mmamaly problem zo zvukom...nechce mi prehravat zvuk...nastavim tak ako sa to pyta a je to spravne a vobec ani tuka...prehladalsom vsetko anemam zvuk vypnuty lebo radio co to ma miide perfetkne...pls poradne kde je nejaka chybicka...mam PIII 1GHZ 512 MB RAM WIN XP SP2 a zvukovka je Suond blaster 128.
dik za pomoc velmimi pomzete lebo som zufaly z toho
Snapso (1)|5.4.2005 16:44
Ja som s touto kartou plne spokojný. Obraz je kvalitný a ovládanie výborné. Chytim všetky stanice/bratislava/. Ale ak má niekto problémy s naladením staníc, resp. má slabý signál, nech skúsi program TVchrist, ktorý je s touto kartou plne komaktibilný a vie s nou robiť naozaj zázraky
mama_tvf (8)|14.4.2005 10:23
pouzite dscaler 4.1.12
obraz je bezkonkurencny
super priame nahravanie do divx,problem s nadstavenim rozlisenia,ktory som mam pri predchadzajucej verzii 4.1.11 mi odpadol
super fotky
chytil som vsetky programy kablovky,co sa mi napr. pro asus tv fm nepodarilo
dlho som na tu kartu nadaval,ale momentalne je to na WXP jednoznacne vitaz
pozor,nechodi na servroch spolu s dscaler,teda aspon mne sa to nepodarilo rozchodit
taktiez dobre nahravanie z kamery
polopko (1)|19.4.2005 00:45
ide dialkovy ovladac v tychto programoch?dscaler alebo tv chris?ak ano tak ako to rozbehat?dakujem
bojdis (1)|13.5.2005 09:26
Ahoj, nainstaloval jsem anywhere master a mam potize. Pominu li, ze musim nastavit jako zemi Svycarsko, aby mi to vubec fungovalo, tak stejne na UPC naladim jenom 6 kanalu misto asi 30 a kvalita obrazu je tragicka - po obrazovce beha spousta ctverecku, pri pomalem obrazu to jde, ale pokusil jsem se koukat na hokej a to bylo moc rychly.
Nainstaloval jsem Dscaler 418 i ChrisTV, ale asi nevim, jak to poskladat dohromady - na chrisTV nenaladim nic, u Dscaleru jsem asi nepochopil, k cemu to je nebo jak to naladit. Pomuzete nekdo? Diky