Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Video Capture / Sony Vegas / název souboru = datum

mlk (3)|28.9.2005 18:17
Jde nějak rozumně zachytávat video z DV kamery, aby se datum natočení videa (ne datum vytvoření souboru), dostalo do názvu souboru. Tedy například 2005-09-28_1814_nazevpasku.avi

Tuším, že nějaký takový soft existuje, ale nemohu si vzpomenout, jak se jmenuje, ani kde jsem jej viděl :-((( A ve Vagasu to podle všeho nejde... Nebo to jde nějak nascriptovat?
ai (2993)|28.9.2005 18:35
Scenalyzer Live to da do techto formatu:
name a datestamp nebo name a timecode nebo name001 , name 002 ....

tento programek (je free !) http://paul.glagla.free.fr/dvdate_en.htm ti prejmenuje tyto soubory do tech nazvu, jestli je uz mas nagrabovane na disku,
mlk (3)|28.9.2005 19:01
Tak ten DVDate je přesně to, co jsem potřeboval! Díky! Měl jsem nachytáno už spoustu videa a už jsem ztrácel přehled, co k čemu patří.
yozefb (684)|29.9.2005 09:43
inak, aj vegas zobrazuje cas natocenia z kazety v project media
date/time stamp
mlk (3)|29.9.2005 09:58
[quote=yozefb]inak, aj vegas zobrazuje cas natocenia z kazety v project media
date/time stamp[/quote]

Já jsem ale potřeboval čas, kdy jsem to natočil. Vím, že ve Vegas 5 (v 6 jsem to nenašel) se tento údaj dal zobrazit (taková ta malinkatá písmenka ve vlastnostech souboru), ale to bylo jednak lokalizováno podle daného už. prostředí ve Woknech (např. 28. září 2005 10:30:26 dopoledne), což je formát pro zpracování nepoužitelný, za druhé při počtu 200 souborů jsem potřeboval nějaký nástroj na automatickou změnu názvu souboru a to ten zmíněný DVDate splňuje na 99% - to jedno chybějící procento je, že bych potřeboval mít název souboru "datum_cas_nejakejmeno", ale DVDate dela "nejakejmeno_datum_cas". Ale ve spojení s Total Commanderem je vše OK!