Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Synchronizace ve Vegasu 6

cottel (14)|27.9.2005 10:11
Při zachycení videa přez TV kartu je video a audio stopa samozřejmě každá jinak dlouhá. Ve Vegasu 6, se to jeví, a to už v okně explorer, že jsou obě stejně dlouhé. Jak je to možné a jak teda udělat synchronizaci? V 5ce to bylo hned, tu delší stopu myší při stisknutém Ctrl srovnat s kratší. Před nějakou dobou jsme to tu už probírali a k ničemu jsme nedošli. Nevíte k tomu dneska někdo něco nového? (mám v počítači Vegas 6 ale kvůli tomuhle dělám pořád v 5ce)
Pears (1027)|27.9.2005 11:55
Ctrl+myš v 6tce funguje taky! \/ \/
Ale je fakt, ze ja se s tim vzdy s*ru tak, ze v nejakem miste udelam strih (S), vysleduji na scene nejake zjevne "bouchnuti" nebo pohyb, ktery je slyset a dopasuji to.
Nejlepsi reseni je dostat to tam uz synchro z TV karty. To jsem se prave vcera rozhodl vyresit, protoze me to nekdy zabere cely den a na to ja fakt nemam cas ani nervy.
Fantas! (3016)|27.9.2005 21:53
Pears
jj, v 5-tce vim, ze kdyz jsem nekdy provedl dotazeni zvuku k video s ctrl, tak se vysledek neprojevil... Pri tom v preview se to synchronizovalo v poradku...Nechapal jsem to a rovnez jsem to delal pomoci splitu a posunuti...V 6-tce netusim. Ja mam zvuk z tv karty synchronni... Co mate za karty?
Pears (1027)|27.9.2005 22:47
Fantas!
Ja mam tu samou co Ty. Genius Video Wonder Pro.
Vcera jsem Ti ohledne toho synchra psal SZ.
Jsem ve fazi laborace - nahravam, umyslne vytvarim dropouty a sup s tim do Vegasu. Nedari se mi. Bud mam zvuk "vzadu" nbo "vpredu" :(( , ale mozna jsem blizko.
Fantas! (3016)|28.9.2005 00:39
Pears
Sorry! Tady to je!

Alf (888)|28.9.2005 06:38
Fantas
Co to je za soft?
Pears (1027)|28.9.2005 10:15
Alf
FLY 2000 2.38 RC2
Fantas!
Dekuji Ti.
Prosim, prosim. Jeste by se mi hodily screeny ze zalozky Settings. Aspon polozky - Hardware; Video; Audio a Zařízení
Predem dekuji a slibuji, ze Te uz nebudu votravovat...........(snad) :-E :-D
Fantas! (3016)|28.9.2005 11:49
Pears
Tak to mam nastavene ja a netvrdim, ze je to THE BEST! Uprav si to podle obrazu sveho!
Jen vysvetlim jedno. Ja pouzivam LINE-IN zvuk z TV pri divani, abych mohl ztlumit TV a pri tom aby se mi neztlumilo Wave/MP3. Tim dosahnu toho, ze muzu treba pracovat se zvukem ve winampu, vegasu atd a kdyz potrebuju, nemusim vypinat TV, muzu si ji jen ztlumit.

Pears (1027)|28.9.2005 17:42
Fantas!
Diky moc. Pokud nebude neco sedet tak se zase ozvu.
Kez kdybych se neozval!! :-E