Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pomoc s TV kartou

petosk (5)|24.9.2005 10:24
Prosim moze mi niekto pomoct s urcenim TV karty? Kupil som pocitac Fujitsu-siemens Scaleo T.
Neviem aky typ tv karty sem montuju. nedostal som CD so softverom specialne pre TV kartu ale s drivermi pre vsetko komplexne. A tam nie je ziadny ovladac pre Tv kartu. Kde sa da, alebo pomocov aeho programu zistit presne typ TV karty? mam Win XP multimedia centre edition.
Dakujem
Milosbb (889)|24.9.2005 11:05
Spravca zariadeni - Radice zvuku,videa a hernych zariadeni
StD (8612)|24.9.2005 11:22
Siemensové montovali OEM verse Pinnacle PCTV Pro nebo Stereo/XE verze. Pozor na to! Obracet se musíš vždy jen na dodavatele PC, nikoli na Pinnacle. Ti v takové situaci Support neposkytují.
Milosbb (889)|24.9.2005 12:58
[quote=petosk]Prosim moze mi niekto pomoct s urcenim TV karty? Kupil som pocitac Fujitsu-siemens Scaleo T.
Neviem aky typ tv karty sem montuju. nedostal som CD so softverom specialne pre TV kartu ale s drivermi pre vsetko komplexne. A tam nie je ziadny ovladac pre Tv kartu. Kde sa da, alebo pomocov aeho programu zistit presne typ TV karty? mam Win XP multimedia centre edition.
Dakujem[/quote]
A vieš to určite, že tam máš TV kartu ? Som ten Fujitsu hľadal cez Google a tá TV karta tam je len na prianie, teda nie v základnej verzii. Ale zrejme tam bude ViVo grafika, keďže je tam video vstup.
StD (8612)|24.9.2005 14:44
Scaleo T opravdu měly Pinnacly. Ty mě Milosbb nevěříš?? Zda ji tam má musí poznat už v BIOSu (tedy pokud je tam nějaký rozumný), jako Multimedia Device na IRQ XY...
petosk (5)|24.9.2005 14:45
Este jednu radu, naslo mi to - 2388x philips 4-in-1
Neviete od kial mozem zohnat softwer?
mam zaujem o pozeranie televizie aj o zachytavanie.
Dakujem
StD (8612)|24.9.2005 14:50
Jak je starý ten p*čítač?? To je kradený, že o něm nic nevíš?? :-D
petosk (5)|24.9.2005 15:00
mam ho asi 2 mesiace a nie, nieje kradnuty. Mna len hneva ze vsetko je robene cez ten multimedia center. Mne ide ta Tv karta (su 2) ale iba v tom programe. A to mi zachytava videa vo formate > dvr-ms
S tym si nevie poradit ziadny program na strihanie a upravu videa.
Diki
StD (8612)|24.9.2005 15:05
Tak a jsme doma: "Multimedia Center" aka MMC. Tak to je na tutti Pinnacle XE (bez FMtuneru) s MMC 2.x a bude potřeba upgrade na 3.x, ovšem ten seženeš jen u Siemense... pokud ti ovšem v rámci propouštění vůbec ještě zdvihnou telefon... :-E

Starší Vision (5.90) mohu poskytnout, ale jelikož je to Philips-tuner, tak s dalšími aplikacemi budou problemy.
StD (8612)|24.9.2005 19:25
BTW: ...ten "pa-formát" stačí přeuložit - je to Mpeg2.
petosk (5)|30.9.2005 18:30
A ako to preulozim? skusal som uz vela veci, ale neviem ako to preulozim
StD (8612)|30.9.2005 19:18
..v okně MMC - pravý klik na jméno souboru a SaveAs... Stejně to funguje ve Visionu. :-E
petosk (5)|30.9.2005 23:35
ja sa citim ako blbec, ale naozaj neviem kde v Multimediacentre sa to robi.
Da sa zmenit uz nahraty subor? Ked nan kliknem, nemam moznost ulozit ako...
normalne, si dam v mmc, okno kde mam nhravky, a potom na jednu kliknem pravym tlacitkom, a tam to ma byt?
Diki moc
StD (8612)|30.9.2005 23:41
V pondělí až nebudu na modemu ti sem dám obrázek toho, co se objeví po najetí kursorem na jméno zachyceného souboru a kliknutí pravým tlačítkem...

(Danke an Elmar Fähndrich / Pi...)