Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Datový track na audio CD

jago (41)|23.9.2005 18:25
Mám audio cd singl a kromě tří audio tracků je tam i jeden datový kolem 400 MB, předpokládám nějaké video, ovšem stolní přehrávač ho nerozpozná a v pc je to vidět jen v Neru, ale nejde to zkopírovat. Použil jsem nejnovější AnyDVD na pozadí. Co s tím?
Pears (1027)|23.9.2005 21:47
Jaka je pripona toho dat. souboru?
V NERU to je videt asi proto, ze je to skryty soubor a NERO ti je ukaze. Ve woknech je vidis taky, ale musis si je nechat zobrazit.
Nastoje-Moznosti slozky-Zobrazeni-Skryte soubory a slozky-Zobrazovat skryte soubory a slozky (zaskrtnout)
Zkus na to CDcko pouzit Alcohol 120%.
rades (107)|23.9.2005 21:57
jago
Mam takovej pocit (nevim to jiste, nemam to pred sebou) - kdyz das v neru v nabidce extras polozku save tracks, tak se ti audiodata ulozi ve formatu v jakem si nastavis a navic datova cast se ulozi do image souboru *.nrg .
A s tim nrg uz se da neco delat. Zkus to.
jago (41)|23.9.2005 22:43
No právě se nechce uložit. Vždycky dojede něco před polovinu a hodí chybu, že Příkaz SCSI byl přerušen, nebo co. Já žádné SCSI nemám, tak nevím, co to je.

Edit: Tak se to nakonec podařilo a mám teď nrg. A co s tím? Zkusil jsem to vypálit na RW, ale zase tam je jen nrg.

Edit2: Protože jsem to dělal blbě. Už je to vypáleno a funguje. Dík za radu s tím Nerem!