Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zarovnani do bloku v DVDA3

Lubi (408)|22.9.2005 03:01
Neprisel jste nekdo na to, jak text napsany v Architectu zarovnat do bloku? Je tu jen na stred, doleva nebo doprava...dik
stayman (12393)|22.9.2005 17:35
Oznac si ktore potrebujes jednoducho vyberom s mysou...
Diablo (668)|22.9.2005 17:42
Lubi
Jestli myslíš do bloků to, aby byl zarovnán levý i pravý okraj (jako např. ve wordu), tak to nejde. Na to ti ani Rikova myš nepomůže. :-)




:-!!!
stayman (12393)|22.9.2005 17:57
Tak ako som povedal, ked ich mas oznacene, pouzivaj mys a vlavo zarovnatka a nemusis mat iba moju mys (aj ked ja mam tu najlepsiu na svete) \/


:-!!!
Diablo (668)|22.9.2005 22:04
StayMan by €RikŁ€
V Architectu zarovnáš text pouze vlevo, vpravo nebo na střed, ale ne na blok. :-I

Možná si nerozumíme co kdo myslí, tak tady je obrázek:
(poslední možnost v Architectu neuděláš)





:-!!!
stayman (12393)|23.9.2005 00:08
Aha, tak som to pozeral, vie to iba zarovnat so zmenou velkosti pisma :-( , neviem co to ma za grafiku, ale urobil by som to teda v inom softe a vlozil ako obrazok.
Fantas! (3016)|23.9.2005 07:22
Tak jsem to Lubimu pres ICQ odhadl dobre, ze to nejde... Pisu si to do denicku "nedostatky Architectu"... Zatim jsem v ni teprve na 4-tem radku. :-)
Lubi (408)|23.9.2005 16:06
njn...udelal jsem to jak rika Stayman...udelal jsem animovane video s textem a vlozil...pohoda....ale po renderingu?!! Hruza! neda se na to koukat! Video bylo nekomprimovane (cca 600MB), architect to mel hned, a stoji to uplne za prd...je to kostickovane jak svine :))))..vysledne video pro podklad ma pak 80MB...nevim to nastavit (bitrate apod)....nevim co mam blbe nastaveny ale je to des...nevim co s tim.... rekne mi nekdo jak se sem prikladaji ty obrazky, abych vam to mol ukazat? ...to je normalne : text.... ...?
Lubi (408)|23.9.2005 16:18
ty vole...tak ja jako debil to delam dycky video uncompressed abych ho pak vlozil do architectu, aby bylo co nejmene zprasene tim jeho renderingem. delam to takhle, JELIKOZ TU NEKDO INZEROVAL ZE VIDEO VLOZENE DO PODKLADU MENU SE PRY VZDYCKY REKOMPRIMUJE, ABY SE TAM DOSTALY TLACITKA....-OMYL!!! Pokud to delate jako ja, a verim ze jo, jelikoz ty jejich sony buttony stoji za prd, tak normalne vlozit MPEG2video s jakoby-tlacitkama(delal jsem export z Vegasu do formatu MPEG 2 - ARchitect DVD PAL), a buttony nastavit v ARchitectu pruhledne, JENOM TAM HODIT MASKY!!

pak je to bez rekomporese, a ven leze to, co tam date, pokud nepresahnete velikost disku...

ZDRAVIM :((
Fantas! (3016)|1.10.2005 19:45
Lubi
- toto je spatne!
- toto je dobre!