Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ulead video studio

kexa (29)|21.9.2005 15:49
co si myslite o tomto softe? robil som aj v pinnacli ale to bolo nescesce, mrzlo to a tak, ten ulead aj celkom vyhovuje (intuitivne ovladane, jednoduchost), vegas som si este len nedavno nainstaloval (trial), full snad zozeniem neskor
hlavne by som xel nazor na ten ulead
vdaka
Jano (592)|21.9.2005 18:18
Trochu som robil v 6,5 pro teraz 7pro je prehľadný ale niektoré veci
od vegasu má slabšie - niečo sa mi páči viac .
Záleží od zvyku.
Pitomec (10211)|21.9.2005 18:19
To sis popletl s Ulead Media Studiem :-)
Jano (592)|21.9.2005 18:34
9-) rýclo píšete - nestačím čítať - sory
Pitomec dík
Alf (888)|21.9.2005 19:36
Jano, Jano \/

Kexa
V UVS jsem dělal ve verzích 7 a 8. Pro verzi 8 se dá sehnat i čeština. Teď už je ve verzi 9, kterou neznám.
UVS je určitě spolehlivější a "přítulnější" než PS a můj subjektivní dojem je, že má i lepší kodek. V PS jsem zkoušel dělat taky, ale rychle jsem od něj odešel. U UVS mi ale vadila snad jediná věc - neumí přesně spočítat komprimaci při tvorbě DVD tak, aby DVD nebylo přeplněné, nebo aby nebyla zbytečně vysoká komprimace (možná jsem ale někde dělal chybu). To je ale stejně lepší řešit uložením sestříhaného videa do MPEG-2 nebo AVI a DVD pak vytvořit v nějakém authoringovém softu.
Takže jednoznačně - Ulead Video Studio.
Pokud jde o Vegas - je to jiná kategorie a srovnávat ho s UVS ne PS nemá vůbec význam.
Jano (592)|21.9.2005 20:26
Alf

Ja som pisal o Ulead media studio pro 6,5 a7 a dotaz bol na ulead video studio takže out
No a tu som strihal avi DV a export bol tiež aviDV mpg2 som vždy vyrábala vyrábam TmpgEncoder - ten ti to spočíta :-) na DVD ,
ak som robil ac3 zvuk tak som ho vyrobil vo Vegase a konvektoval som
len obraz a v Architecte finalizace . 8-)