Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Obnovení spodní lišty

wendy (260)|20.9.2005 10:39
Který parametr nastavit, aby se obnovil režim trvalé přítomnosti spodní lišty v OS WinXP ???
Zatržítko u položky "Automaticky skrývat hlavní panel" není, vyvolání spodní lišty z klávesnice tlačítkem "vokno" funguje.

Navíc se mi na kolegově monitoru nelíbilo, že ani po kliknutí na ikonku maximalizace okna obraz na displeji nevyplnil celou plochu stínítka.
Kolem okna je na všech stranách černý proužek cca 8 mm.

Děkuji za léčivé rady.
Doom (2331)|20.9.2005 10:49
ad 8mm okraj kolem okna - obrázek na ploše má přes celou obrazovku? to vypadá jako by měl nastavenou menší plochu obrazu než je plocha obrazovky (nastaveno na monitoru)
pee.tr (1208)|20.9.2005 12:05
zatrhnout "vždy na vrchu"
...a nebo jsem špatně pochopil dotaz?
vlada (3470)|20.9.2005 16:56
wendy
Ten okraj kolem okna musíš vyladit přímo na monitoru, to neni vina SW. A tu lištu s programy zobrazíš takhle: najetim myší úplně dolů jí vyvoláš, klikneš na ní pravym myšidlem a dáš vlastnosti. Potom odškrtneš "Automaticky skrývat" a naopak zaškrtneš "Zobrazit hlavní panel nad ostatními okny". Pokud tohle nepomůže, tak je zřejmě někde nějaká chyba.
wendy (260)|21.9.2005 06:27
Díky za reakce, až za kamarádem zajdu, a nechá-li mne vrtat se mu v systému, podívám se na parametr "Zobrazit hlavní panel nad ostatními okny" a na základní nastavení geometrie monitoru. Mačkání "čudlíků" na rámečku monitoru v průběhu hraní nějaké dětské skákačky mohla být doplňková zábava pro jeho tříletého synka.