Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canopus Procoder 2

wendy (260)|20.9.2005 07:39
Potřeboval bych vedet, jestli CPC2 umi skupinu vstupních souborů překódovat ve zvoleném pořadí a výstup dát do jediného souboru, který by pak na výsledném DVD byl v menu jako jedna položka ze, které by se přehrála sekvence krátkých videoklipů.
StD (8612)|20.9.2005 09:24
...a na co asi myslíš, že tam máš na vstupu vlevo uprostřed ty šipečky a funkci Stitch ("spíchnout rychlou jehlou dohromady")??? :-? :-R Kdyby jsi si člověče místo takovéhoto odborného "dotazu" raději prostudoval manuál! :((

Sekvenci si musíš nastavit načasováním Chapters, což však CPC umí jen periodicky, tudíž je to blbost to od něho chtít jinak. Udělej si m2v streamy pro mastering a ty kapitoly vytvoř v autorizačním softu.
wendy (260)|20.9.2005 14:32
Díky za upozornění, jednalo se u mne o vyloženou slepotu. Očekával jsem "spojovací" option v sekci Convert a ona je na samém počátku.
Včetně možnosti uspořádat pořadí jednotlivých zdrojových komponent.

Nemám CPC2 dlouho, trošku mi vadily defaultové hodnoty, budu si muset připravit vlastní profily (cílový adresář, Program Stream, bitrate, kódování zvuku) a začnu jej pravidelně používat, i když pro moje domácí video se jedná o pověstné přirovnání "...chodit s kanonem na vrabce ..."

Ve třetím odstavci se potvrzuje, že když odborník vysvětluje laikovi nějaký postup, bude mu porozuměno jen z malé části. Tvorba menu, tak
jak ji mám zvládnutou v Ulead Movie Factory mi postačuje. Tím sloučením
několika videoklipů do jednoho mpg souboru chci řešit nabídku ve finálním DVD tak, aby vedle hlavního filmu byly přes menu odskoky na krátké doplňující ukázky složené z malých kousků různě posbíraných videoklipů (bez titulků, bez komentářů - video řekne vše).
Pro konkretizaci uvedu, že se jedná o sestříhaný videozáznam z provozu na frankfurtském letišti z pozice počátku přistávacích drah. Ten pak doplním několika sekvencemi z "poslepovaných" videoshotů stažených z http://www.flightlevel350.com, aby kamarádi viděli, že obludy typu B-747, A-330
lítali jinejm kameramanům nad hlavama ještě níže než nám, a taky že majestátní start An-124-Mrija má něco do sebe. Videoshotů jsou desítky, na každý se odkazovat položkou v menu je zbytečné a poskládání do větších celků podle témat je přehlednější.
Uf-uf, to jsem se rozepsal kvůli přehlédnutému parametru "Stitch".
Končím, ale jakékoli reakce rád přijmu.
StD (8612)|21.9.2005 07:45
...no vidíš, a kdyby jsi rovnou napsal, že ti jde o éra, tak jsem ti také mohl leccos poskytnout ze své sbírčičky (to je totiž má parketka - letecké filmečky...) Další přes SZ. :-D