Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV na notebooku

Torque (5)|19.9.2005 18:15
Co byste mi doporučili za tuner k notebooku, je to Centrino 1,7GHz, aby to bylo za rozumnou cenu (tak do 2500), jde mi jen o to mít možnost pustit si TV když jsem služebně mimo domov, kvalita příliš nerozhoduje, na fullPALu netrvám. Díval jsem se na PCMCIA i USB tunery, zaujal mě zejména AverMedia USB tuner, ale píšou že má min. požadavky P4 2GHz, takže mám strach že by nefungoval. Nevím jak je důležitá citlivost, zda má vůbec smysl ji brát v potaz, pokud to funguje jen s kvalitní externí anténou, tak si v ubytovnách bez anténní zásuvky stejně ani neškrtnu, nebo se dá ve městech něco chytit i na pokojovou anténu nebo na kus drátu? Dík. TQ
mirekv (7169)|19.9.2005 18:23
Torque
No, pokud to máš jen na koukání, tak trocha šumu ti asi vadit nebude. Záleží podle města a polohy pokoje. Na sledování nejsou ani tak přísné požadavky na výkon procesoru. Ovšem vyzkoušet by to chtělo.
Ivo Mašek (10205)|19.9.2005 18:31
Přímo pro notebook vyrábí Leadtek model tuneru WinFast TV USB_II DeLuxe.
http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=153
a recenze je v této sekci tv-karty - thread: Než se zeptáte.
Musíš ale na notebooku mít USB_2.0 (minimálně).
Pavll (5)|17.10.2005 15:42
[quote=Ivo Mašek]Přímo pro notebook vyrábí Leadtek model tuneru WinFast TV USB_II DeLuxe.
http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=153
a recenze je v této sekci tv-karty - thread: Než se zeptáte.
Musíš ale na notebooku mít USB_2.0 (minimálně).[/quote]

Tak přesně tuhle TV bych moc chtěl,ale vadí mi že musí bej napájená z ext zdroje.Máte tu kartu někdo doma?Nemohly byste mě zjistit,kolik má odběr? Pokud do 0,5A tak by to šlo z USB pokud víc tak přez 2 USB kabely(to bych zvlád upravit).A taky by mě moc zajímalo,kolik si karta vezme výkonu,aby na mým notasu 1,4Celer furt neřval větrák

Zkuste to pro mě někdo,prosím