Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvuk po zpracování

Pampalini (9)|11.6.2004 20:57
Tedy než začnu psát. Ujišťuji, že jsem si prošel všech 5 stránek, které je možno prolistovat zpět ( nebo jde víc?) a podobný dotaz jsem nenašel ač mně to opravdu překvapilo. Takže o co mi jde:
Zaznamenal jsem film TV kartou (do MPEG2) a při následném přehrávání neprojevuje žádné anomálie. Ale po zpracováni DivX 5.1.1 ve Virtual Dub 1.5.10 je zvuk posunutý o cca 0,5s (zpožděný). Až dosud se mi to nikdy nestalo. Pochopitelně jsem prošel VD, ale nikde jsem nenašel možnost, kde bych nastavil "zrychlení" tj. upravil synchronizaci.
Poradíte někdo co s tím ? Je to nutné zpracovat s nějakým nastavením celé znovu nebo je možné to opravit ve výsledném avi souboru? Díky. \/
mirekv (7169)|11.6.2004 21:11
Je zpožděný po celé délce stejně, nebo až na konci? Pokud stejně, tak ve VDubu je možnost Audio>interleaving>Audio skew correction.
clee (6592)|12.6.2004 04:03
jestli se to spozuje linearne (postupne) tak dej VIDEO->FRAME RATE ->CHANGE SO AUDIO AND VIDEO DURATIONS MATCH...
Pampalini (9)|13.6.2004 19:20
Pánové, díky Vám za Vaše příspěvky. :-!!! Pomohlo to a v tuto chvíli mám záležitost vyřešenou. :BB: