Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DEC2000-T novy firmware 1.27de

magoreska (28)|18.9.2005 23:22
Kdo to jeste nevi, je novy firmware pro DEC2000-T a to jak pro starou verzi hw 2.64 s vystupem zvuku prez 3.5 jack a cernym dalkovym ovladacem, tak pro novou verzi hw 2.66 se SPDIF vystupem a stribrnym dalkovym ovladacem. Konecne je v teto verzi vyladene prehravani z PC prez DEC2000-T na TV. Prave jsem to odzkousel a tak to pisi jeste v rozcarovani, protoze jsem ani nedoufal ze to nekdy bude chodit v poradku. Jo a malem bych zapomel na odkaz kde to muzete stahnout. Tak tady ho mate:

http://www.ben-int.cz/files/DEC2000T%20FW%20update.zip

POZOR v archivu jsou dva *.img soubory, pro novy i stary HW
A je tam i *.doc soubor prelozeny do CZ - doporucuji precist.
capino (18)|18.2.2006 12:35
člověče poraď přes kterej soft mám prohnat nahranej soubor z dec-2000 aby mi to jelo i v standardním DVD přehrávači, domnívám se že uložený věci z dec-2000 jsou v mpeg2 což by žádnej jinej soft nemělo potřebovat ne?
už jsem z toho na květák, upozorňuji že jsem ubohej amatér.
dík za info
Atkins (447)|19.2.2006 13:48
Kvetak: je dobre precist si okolni vlakna
John Major (32)|20.2.2006 18:00
PvaStrumento demuxovat na *.m2v video a *.mpa audio a pak IfoEditem spojit resp. authoringovat. Tohle funguje dokonale.
Atkins (447)|20.2.2006 20:00
Tak, tak - navic IfoEdit oproti jinym sw, umi nacist i soubory v ne zcela kompatibilnim rozliseni [napr. OckoTV]
slo (227)|21.2.2006 22:27
[quote=capino]člověče poraď přes kterej soft mám prohnat nahranej soubor z dec-2000 aby mi to jelo i v standardním DVD přehrávači, domnívám se že uložený věci z dec-2000 jsou v mpeg2 což by žádnej jinej soft nemělo potřebovat ne?
už jsem z toho na květák, upozorňuji že jsem ubohej amatér.
dík za info[/quote]Doporučuji velice jednoduchý a rychlý "klikací" program Mpeg video wizard (viz https://www.tvfreak.cz/recenze-strih-mpeg-bezeztratove-pak-womble-mpeg-video-wizard/377). Pokud se nahrávkou nechceš dál zabývat, tak soubor(y) natáhneš do programu, přetáhneš na časovou osu a klikneš na export. Za pár minut to máš nachystané na vypálení. Pokud tomu věnuješ chvilku a ještě očistíš začátek, konec a vystříháš reklamy, zabere ti to o pět minut víc ...
Např. v Neru to pak vypálíš jako datový disk nebo vytvoříš standardní DVD