Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Canopus ADVC55

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od rolko Zobrazit příspěvek
    no tak som dnes volal do Syntexu a tam mi potvrdili ze 4pinovy konektor vedie len data ze 6 pinovy ma v sebe aj napajanie cize ak mas v firewire len s tym malym konektorom treba k tomu ten externy zdroj a ako je to s tym zvukom ? neviete niekto ?
    To co je za sprostost ?????? Sak ked zapojis kameru so 4-pin (6 pinovu rucku som v zivote nevidel), ta de v riti budes mat 6 (a to napajenie ci co si to vravel) ????????
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

no ...
    kamera ma predsa vlastny zdroj - bez toho aby bola zapnuta neni mozne nieco zhrat ... no a toto zariadenie je mozne bude s 6 pinovym konektorom, ktore je vacsinou vo velkych pocitacoch, mozne napajat priamo z neho, ale 4pinovy co je v laptopoch ti to neutiahne cize potebujes externy zdroj (ako ma napr kamera) aby si to mohol zhrat do laptopu.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od rolko Zobrazit příspěvek
    no ...
    kamera ma predsa vlastny zdroj - bez toho aby bola zapnuta neni mozne nieco zhrat ... no a toto zariadenie je mozne bude s 6 pinovym konektorom, ktore je vacsinou vo velkych pocitacoch, mozne napajat priamo z neho, ale 4pinovy co je v laptopoch ti to neutiahne cize potebujes externy zdroj (ako ma napr kamera) aby si to mohol zhrat do laptopu.
    Tak neviem ci ja som blbec, alebo ty pises tie blbosti.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Jedná se mu o napájení toho převodníku, kde to jde buď přes FireWire (při propojení 6pin>>6pin) nebo externím zdrojem (při propojení 4pin>>4pin nebo 4pin>>6pin).

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nerozumiem tomu aj tak.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

no jasne, pres 6pin firewire se daji napajet i nektery disky apod. devices...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Hmm, ako to budes napajat, ked kamera ma 4pin

Lax Lax je offline
    Nováček Avatar uživatele Lax
    Registrace
    Sep 2004

No tím externím napájením

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Lax Zobrazit příspěvek
    No tím externím napájením
    Presne tak a preto nechapem, preco ta zaujma napajanie cez FireWire

Lax Lax je offline
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od stayman Zobrazit příspěvek
    Presne tak a preto nechapem, preco ta zaujma napajanie cez FireWire
    No třeba já mám doma 55 napojenou na komp přes 6pin FW, takže k tomu žádný externí napájení nepotřebuju.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No třeba já mám doma 55 napojenou na komp přes 6pin FW, takže k tomu žádný externí napájení nepotřebuju.
    aha a ked si v terene s kamerou co ma 4pin a notebukom, tak ten napajac ti tiez nebude treba

Lax Lax je offline
    Registrace
    Sep 2004

aha a ked si v terene s kamerou co ma 4pin a notebukom, tak ten napajac ti tiez nebude treba
    Zrovna já to teda nikam netahám, ale tohle je přeci to, nač se ten člověk ptal, na rozdíl v připojení mezi 4pin a 6pin FW. A ty ses divil, proč se ptá ...

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

jakou kameru? tady jde o napajeni advc, to 6pin firewire ma!!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Zrovna já to teda nikam netahám, ale tohle je přeci to, nač se ten člověk ptal, na rozdíl v připojení mezi 4pin a 6pin FW. A ty ses divil, proč se ptá ...
    No ved nechapem, preco take pise, ked si staci pripojit ten napajac a takisto nechapem, ze zo suportu mu napisu, ze to nejde inak, iba so 6pin kabolm, lebo tadial sa napaja ten ADVC prevodnik a inak by nemohol fungovat, ale on moze, pretoze ako si spravne pochopil, staci ho napajat samostatnym zdrojom. Takze cele toto vlakno mi je smiesne a nechapem ako moze takto niekto uvazovat, ked s tym nie je ziadny problem, pretoze mas moznost aj taku a aj taku. To je vsetko.

Lax Lax je offline
    Registrace
    Sep 2004

No ved nechapem, preco take pise, ked si staci pripojit ten napajac a takisto nechapem, ze zo suportu mu napisu, ze to nejde inak, iba so 6pin kabolm, lebo tadial sa napaja ten ADVC prevodnik a inak by nemohol fungovat, ale on moze, pretoze ako si spravne pochopil, staci ho napajat samostatnym zdrojom. Takze cele toto vlakno mi je smiesne a nechapem ako moze takto niekto uvazovat, ked s tym nie je ziadny problem, pretoze mas moznost aj taku a aj taku. To je vsetko.
    Přečti si to celé ještě jednou a nepředpokládej. Ten zdroj se musí přikupovat. A pokud to bude mít někde stabilně píchlý na 6pin FW (jako já), tak za něj nemusí dávat další peníze.
    BTW: Ze suportu psali že buď: 1) má 6 pin FW a nepotřebuje napaječ, nebo 2) má 4 pin FW a pak napaječ potřebuje.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Canopus RaptorRT2
    Od jiba v sekci Střižny s HW akcelerací
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 06-08-2006, 20:25
  2. Karta Canopus
    Od Šány v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 27-09-2005, 06:19
  3. Canopus ProCoder