Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyplatí se Pinnacle studio plus v9.4 za 50 USD?

HogoFogo (19)|12.9.2005 20:34
Dobrý večer - zkouším první příspěvek, neb stejně hodlám v nejbližším čase pořídit nové PC s nějakou TV kartou, ale i software na stříhání videa. Proto můj první lama dotaz zní možná off topic, ale je tento :-I : na adrese
http://buy.pinnaclesys.com/dr/v2/ec_MAIN.Entry10?SP=10023&PN=1&V1=650616&xid=51106&CID=0&DSP=&CUR=840&PGRP=0&CACHE_ID=0
je nabízen nyní Pinnacle studio plus v9.4 za velmi výhodnou cenu 50 USD. Stáhnete si ho prý download a mailem si vytisknete fakturu B-). Za cca 1 250,- Kč to není až tak moc, co říkáte :BB: . Poštovné je prý free. Ale nevím, zda je to až tak výhodné, tak se obracím na zdejší experty - verze tohoto Pinnacle s českou lokalizací se dá pořídit v Česku nejlevněji za kolik 9-) ?
Když si ho po zaplacení 50 USD stáhnu z oné stránky, tak bude v ENG - jak tam dostanu českou lokalizaci ? A bankovní převod 50 USD kamsi do tramtárie ( bankovní poplatky české a přijímající banky dělají kolik a kdo je platí :-? ) asi není zadarmo-anebo další náklady :(( ?
Tip jsem získal z adresy http://hulan.cz/blog/item/pinnacle-studio-plus-9-4-spickova-video-strizna kde byl tento soft vychválen až do nebe B-)
Takže - riskoval bych touto koupí z US serveru nebo ne? :-!!! .
P.s. - Pinnacle 10 s HD či co to je určitě potřebovat nebudu :-)-
clee (6592)|12.9.2005 20:39
koupenim pinnaclu riskujes vlastni nervy, je to jeden z nejhorsich strihovejch programu a tady ti to temer kazdej potvrdi...
Modena (1706)|12.9.2005 21:04
clee
jj :-) potvrzuju z vlastní zkušennosti - pozitivní na Pinnacle Studio je to, že mám dnes v kompu 2GB RAMek a upřímnou nenávist ke všem střihovejm softům, co 4hod.něco žvejkaj - nikdo (asi ani ten soft :-E ) neví vlastně co a proč, a pak napíšou FATAL ERROR ! Vyhozených 50$ ! :-k
BOBA (590)|12.9.2005 21:12
Tip jsem získal z adresy http://hulan.cz/blog/item/pinnacle-studio-plus-9-4-spickova-video-strizna kde byl tento soft vychválen až do nebe.


Dej si do vyhledávání Pinnacle a na těchto stránkách najdeš opačné názory B-) . Žádné nebe, ale peklo. Svým způsobem jsem PS vděčný, že mě nenechal ustrnout a navedl mě na jiný soft. :-)
Pave (158)|12.9.2005 21:19
Co třeba Premiere Elements, Edius nebo Vegas :-) ?
HogoFogo (19)|12.9.2005 22:15
No tak ty čtyři odpovědi, to je docela brutus :-(( , zvlášť když tu má jeden z autorů dokonce už několik tisíc příspěvků :OO - chcete mi snad tvrdit, že programátoři Pinnacle softu jsou snad nějaké lamy či pouzí zlatokokopové, kteří neumí vyladit k průměrnému užívání nějaký základní střihový soft z analog či digital videokamery či podobně \/ ? Mám to snad chápat tak, že je to ještě větší problém než současné teplomety od Prescottu :(( ( Conroe je 9 měsíců daleko ). Můj nový PC totiž bude na Intelu B-) kvůli vlastnímu chipsetu - AMD progamers PC mě nezajímají - chci stabilitu, výkon a kompatibilitu s TV kartou a softem na video :BB: - chcete mi snad říct, že nic takového spolehlivého dnes neexistuje :(( ? Anebo, kolik by mě to stálo a co by to mělo být :-R ??
clee (6592)|12.9.2005 22:34
nevim jaky jsou programatori pinnaclu, ale jejich produkt je stabilni a pouzitelnej asi jako ja po dvaceti pivech, jinak za vegas zaplatis minimalne $450, za premiere neco okolo $500, avid xpress dv nebo edius taky okolo petikila, ovsem lze to resit i bezplatne :-E
exTNT (1421)|12.9.2005 22:42
Obecně: Pinnacle dělá docela slušný HW, ale příšerný SW. Já občas PS použiju, ale spíš na blbosti, na kterejch mi nezáleží a nechci se s nima moc babrat. Při posledním použití mi například z nepochopitelných důvodů vypouštěl frejmy při grabování (potom, co jsem ho restartoval už to nedělal) a pak se mu zase při grabování zaseknul náhled - prostě jak se vyjádřili ostatní, je to dost o ničem.
Ale zase když je někdo HogoFogo, co je pro něj 50 baků??? :-E
Modena (1706)|12.9.2005 22:56
Znám 2 (slovy dva) člověky z místního TV ministudia, co koupili Liquid Edition Pro 6 od Pinnaclu a tvrdí, že to je bomba . . . 9-)
Zřejmě nevybuchlá ! :-E
Pinnacle Studio Plus je jak říkanka na pokračování - autorům 9 verze zjevně ujela ruka a vypustili nekvalitní kompilát, který bez cca 12 následných upgradů padá, hlásí errory a podobný p*čoviny při sebemenší snaze něco udělat - po těch upgradech je to prý jakžtakž stabilní, ale výstupy na DVD jsou stále velmi na :-k ! Co se mi líbí, je hafo pomocných přikládaných zvukových a přechodových efektů, které si jinak u jiných softů musíš buď koupit, a nebo vyrobit sám ! :-R :BB:
StD (8612)|13.9.2005 09:32
@HogoFogo: Je to tak, jak dí ostatní. PS9 je jen pro začátečníky a navíc devítka je dost náročná/nestabilní. To když už si chceš PS vyzkoušet, tak raději sáhni po 8. Ta se dá snadno sehnat i bez 50$... Sám si v ní občas něco narychlo "spíchnu", třeba úvodní/závěrečný titulek, když se s tím nechci babrat jinde - přesně jako exTNT. :-)
Fantas! (3016)|13.9.2005 11:24
Je to uzavreny system a nesel bych do nej ! Po case budes chtit udelat ruzne pikantnosti a s Pinnacle se ti to proste nepovede!
Ja kdyz vidim video, tak okamzite poznam, ze to nekdo delal v pinnacle! :-E
clee (6592)|13.9.2005 12:32
jak? ja mel za to ze s cistym strihem si poradi kazdej soft stejne 9-)
Fantas! (3016)|13.9.2005 12:56
clee
napisy atd...
ai (2993)|13.9.2005 16:12
Sony Vegas Movie Studio +DVD , zda se jednoznacna volba pro tebe ,http://www.sonymediasoftware.com/Products/ShowProduct.asp?PID=977, jestli to chces koupit, ted jeste trochu slevnili na $89 (nova verze s HDV za $129), da se i koupit na netu dokonce za $50,http://www.tekdealers.com/?pg=product_details&ref=956846552&productID=144

ma to 30 denni plne funkcni trial, neni co resit a zkus si to
Joe-Joe (593)|13.9.2005 17:29
A budem jediny.... :-!!!
Mam Studio9+. Spravil som v nom par filmov. Je pravda, ze zaciatky boli take, ze som chcel rozkopat PC. Pokial to potrebujes na dovolenky a vianoce, (ako k nam prisiel Jezisko) tak to staci. Spravis kompletne DVD.
Pokial budes mat vyssie naroky na strih, viacej obrazovych a zvukovych stop tak to sa budes musiet pozriet po niecom inom.
Niekto preferuje premieru, iny je profik v Ulead media studio a vacsina tu kope za Vegas v ktorom sa fakt daju dosiahnut divy.
Dam Ti jednu dobru radu, ktoru by som ja potreboval, ked som zacal spekulovat zo strihom. Vyber si tu zlozitejsiu cestu, lebo z lahkej na zlozitejsiu je clovek od prirody lenivy. (vlastna skusenost).
peetr1 (110)|14.9.2005 17:06
Přidám se k většině - P.S. má sice kvalitní přechody, které mě zaujaly, ale žere paměť a je nestabilní. Doporučuji pořídit vegas , sehnat medicínku a pak ještě něco navíc....spice master, adorage .... :-D :-D :-D