Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Spojení mv2 a ac3

Peu (39)|10.6.2004 21:56
Mám jeden film,tan je ale rozložen na dva mv2 a dva ac3 soubory,když ho budu chtít pomoci TMPGENc Authora vypálit,včetně vytvoření kapitol,lze v tom menu to nějak udělat,aby po přehrátí poslední kapitoly prvního souboru ihned přehrávala první kapitola druhého souboru,že by se to takto nějak jakoby spojilo?Nebo čím to plnohodnotně spojit?
clee (6592)|10.6.2004 22:45
tohle by slo celkem elegantne udelat v DVDmaestru, jen ty AC3 bys musel nekde spojit (bez rekomprese nevim kde, ale treba nekdo poradi), pak soupni na timeline v MOVIE1 prvni mpeg a za nej hned ten druhej pod to dej tu spojenou ac3 a ten prechod nebude znat...
stayman (12393)|10.6.2004 23:09
Urob z toho VOBy a elegantne to spojis s DVD2One, alebo DVdShrinkom.
Peu (39)|11.6.2004 02:21
A který voby jsou důležité pro DVD?
mirekv (7169)|11.6.2004 07:45
Udělej každou půlku zvlášť v Ifoeditu a pak je spoj třeba ve zmiňovaném DVDShrinku, nebo i v TMPGEnc DVD Authoru.
Peu (39)|11.6.2004 13:28
Jak se to spojí v TMPGENc Author nebo DVD Shrink?
MartinL (51)|14.6.2004 17:05
Stačí ti na vše Ifoedit - freeware. Zvolíš Author new DVD a složíš film 1 a pak stejně tak film 2. Voby z druhýho filmu přejmenuješ tak aby 1. VOB z 2. filmu měl číslo o 1 vyšší než poslední vob z 1. filmu. Ifo a Bup smažeš. Máš jen adresář s VOBy. Pak otevřeš znovu ifoedit a zadáš Create IFO a vybereš první VOB. Vytvoříš ifo a bup k jednomu velkému filmu (tj film 1 a 2.). Po vytvoření musíš ještě otevřít ifo vts_01_1.ifo v ifoeditu a zadat Get VTS sectors. Pak ještě musíš změnit barvu titulků Ifoeditem - na to je tady dost návodů, stačí hledat. A naposled pokud chceš ještě změníš jazyk audia a titulků, pokud je tam budeš mít - (jazyk není určen - jen audio a subtitles - takže otebřeš ifo a na roletce místo audio vybereš př. English a subtitles vybereš Czech)
Peu (39)|14.6.2004 17:08
Ještě trochu jiná otázka,mám zálohované DVD,poslední VOB s číslem 5 má nějakou CRC chybu,je to asi 230MB soubor,což jistě není film,jak to můžu znovu zazálohovat,jde mi o to,že překopíruju všechny kromě toho *5.vob,ale v schrinku mi to hlásí že chybí ten pátý vob,kde to můžu nějak oklamat?
pasi (15)|17.6.2004 17:41
Je to pravdepodobne necitelne vypalene a tvoje mechanika si s tim neporadi. Pokud je to VOB 5, ale od stejneho VTS, je to zbytek filmu a v tom pripade mas smulu. Pokud je to uplne jiny VTS, nez film, mas moznost si zkopirovat ty VOBy s filmem a v IFOeditu vytvorit IFO soubory a novou strukturu DVD jenom z tech VOBu s filmem. Je tam na to funkce tusim "create IFO from VOB", nebo neco takovyho.