Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Audio systém s MP3

jirmed (11)|8.9.2005 19:04
Už několik měsíců bez úspěchu hledám nějaký systém, na který mám tyhle myslím, že nijak přehnané požadavky:

1. Musí přehrávat MP3
2. Musí mít trochu slušný zvuk - chci to do ložnice, takže není nutný žádný supervýkon, ale zase bych chtěl aby byly slyšet i basy
3. Musí mít resume, t.j. pokud ho vypnu a druhý den zapnu, chci aby pokračoval tam kde včera skončil
4. Asi tak max 10kKč

Jesli to bude něco "all in one" nebo z více komponent je mi vcelku jedno. Zatím všechno co jsem viděl vyhořelo na bodu 3, t.j. žádné mikrosystémy, ani ty dražší neumí resume. Pokud jdu cestou receiver + DVD + repro tak jsem někde kolem 15-20 kKč a to už se mi no toho dávat nechce.

Můžete někdo poradit?
clee (6592)|8.9.2005 19:11
iriver discman a bedny k PC
Pears (1027)|8.9.2005 20:14
Chces aby to resume fugovalo na mp3? To asi nesezenes. Jedine tak jak pravil clee. Jakykoliv mp3 player by to mel zvladat.
jirmed (11)|9.9.2005 09:43
Takže mi tam ještě chybí jeden požadavek, mělo by to mít dálkové ovládání :-) BTW mylíš, že nějaké bedny k PC budou mít rozumný zvuk na poslouchání muziky?

[quote=clee]iriver discman a bedny k PC[/quote]
clee (6592)|9.9.2005 14:19
[quote=jirmed]Takže mi tam ještě chybí jeden požadavek, mělo by to mít dálkové ovládání :-) BTW mylíš, že nějaké bedny k PC budou mít rozumný zvuk na poslouchání muziky?

[quote=clee]iriver discman a bedny k PC[/quote][/quote]

infra nema urcite, to bys chtel po discmanu moc, no a bedny, na tohle bych doporucoval naky 2.1

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Reproduktory%5C2.1&stockitem_in_path_start=0
Fantas! (3016)|9.9.2005 14:47
jirmed
koupil jsem bedny Genius za asi 450 Kc a pokud mas poradny equalizer, tak se to da hodne vychytat...no ale na moje studiovky to nemelo... B-)