Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ktery dual???

webmasterr (7)|8.9.2005 00:11
Nazdar!
Viem ze sa tu uz urcite milionkrat preberalo, ale vazne by som potreboval poradit ktora dual tv karta je najlepsia resp. najoptimalnejsia co sa tyka hw-sw. Prezrel som uz par tem na tomto fore, ale ani to mi nepomohlo sa rozhodnut. Potrebujem dual kartu pretoze tam kde byvam by malo by DVB-T ale nie naisto a stale (len skusobne), a preto potrebujem mat istotu cize potrebujem aj analog. Rozmyslal som medzi kartami od Pinnacle PCTV MediaCenter 310i - link o ktorej (a celkovo pinnacle) som sa docital ze maju hrozny soft, ale zase dobry hw, lenze je problem zohnat dobru nahradu na orig. sw. A potom este rozmyslam o Aver TV Hybrid+FM PCI - link co je novinka cize som sa onej nic nedozvedel, lenze asi ako vacsina avermedii bude mat slaby tuner (co mi dost vadi kedze aj analog. signal nemam nejaky extra). Prosim skuste mi poradit resp. vyjadrit svoj nazor a ak poznate aj nejake ine dual karty budem velmi rad ak onich napisete. Za vsetky odpovede vopred dikk ;)
exTNT (1421)|8.9.2005 06:36
Obávám se, že nic takového neexistuje. Radši si kup dvě samostatné karty (případně jednu kartu a jeden USB box), sice utratíš o pár korun víc, ale vrátí se Ti to na ušetřenejch nervech... :-)
webmasterr (7)|8.9.2005 16:33
hmm a aku kombinaciu kariet by si mi doporucil? resp. ake su najcastejsie problemy s dualnymi kartami?? :-?
clee (6592)|8.9.2005 16:36
na dvb-t urcite airstar2, no a co se tyce analogu doporucuju procist sekce tvkarty a zachytavani, ale asi ti z toho vyleze v soucasny dobe nejprodavanejsi leadtek
webmasterr (7)|8.9.2005 16:51
Je velky rozdiel medzi Airstar USB a PCI? myslim v kvalite, funkciach atd... lebo pozeram ze k PCI karte je este DO a je skoro o 1000 lacnejsia.
exTNT (1421)|8.9.2005 16:58
Rozdíl mezi nima není, je to to samý železo a používá se k tomu stejnej soft, ta USB verze má výhodu, že jí připojíš třeba i k noťasu během tří vteřin...
Analogovou bych asi z mého pohledu doporučil nějakou od Leadteku, má tady na fóru silnou podporu. :-E
Osobně mám v kompu dost místa a dobrý proudění vzduchu, takže bych asi volil obě PCI, ale kdybych si měl vybrat jen jednu PCI a jednu přes USB, tak bych na USB asi dal analog, protože zatím je rozšířenější a moh bych si ho vzít třeba s noťasem pod stan... :-E Hlavně bacha, abys měl USB 2.0, přece jenom je to jistější.
webmasterr (7)|8.9.2005 18:22
1. Co sa tyka tej tv karty od Leadteku mate namysli Winfast TV2000 XP
Expert??


2. Ak by som uz naozaj chcel tu dual kartu (a nedal by som sa prehovorit
:-D ) ktoru by ste mi poradili radsej? :-?


3. Neviete o e-shope ktory dodava Airstar 2 + DO aj na slovensko???
(nasiel som par sk shopov ktore ho ponukaju ale bez DO a to by sa mi
seklo :-) )
Ivo Mašek (10205)|8.9.2005 18:43
1. Co sa tyka tej tv karty od Leadteku mate namysli Winfast TV2000 XP
Expert??

Ne, ne. WinFast PVR_2000. :-)
...já si na tebe počkám, až vlezeš o sekci výše. :-D