Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Obraz? A kde? (pokračovanie)

Andyno (163)|7.9.2005 10:51
Ahoj Vláďa!

S poľutovaním ti musím oznámiť, že nič nezabralo: Nejde to prehrať ani v MPC, ani vo VLC... a navyše ani ten nový XviD kodek. Ozvi sa, please...

PS: Mike, ak toto čítaš, prosím ťa, neruš to. Veľmi ťa o to prosím...
exTNT (1421)|7.9.2005 11:27
Andyno
Co z tohohle jsi vyzkoušel a s jakými výsledky?
Jak můžeš pořád chtít poradit, když nikdy nedáš zpětnou vazbu?
A pokud si chceš psát jenom s "vladou", proč mu to nenapíšeš přes SZ?
Začíná to vypadat, že jsi masochista... :-E
Trent (314)|7.9.2005 11:36
Zlata trpezlivost...
exTNT (1421)|7.9.2005 11:59
No, já to beru tak, že když se nám to podaří rozchodit, budeme z toho profitovat všichni, ne? Páč budeme ještě chytřejší, než jsme teď... :BB:
mirekv (7169)|7.9.2005 12:06
Jak to vidím, tak ten to nerozchodí nikdy. :-( Sorry za OT, už končím.
Andyno (163)|7.9.2005 15:55
Ahojte...

Predovšetkým ďakujem adminovi, že ma nezrušil... :BB:

Pre exTNT: Skúšal som z toho všetko, priateľu. Dokonca som to aj napísal niekde pred asi dvoma dňami, ale nebudem sa odvolávať na predošlé vlákna, takže: Everest mi vypísal ohľadom tej hardvérovej podpory "DirectX 9.0". TuneUp Utilities vyzerajú ako celkom schopný program, ovšem je pre mňa tak komplexný, že sa mi podarilo vyčistiť iba registre (neviem, v čom by mi mal pomôcť). SP2 už mám nahodený, ale je to stále bez akýchkoľvek zmien. DirectDraw prebehol úspešne. A čo sa týka Vlada, tak on jediný v poslednej dobe reagoval na moje "písmo", tak neber osobne to, že chcem iba JEHO. A čo sa týka tvojho: "No, já to beru tak, že když se nám to podaří rozchodit, budeme z toho profitovat všichni, ne? Páč budeme ještě chytřejší, než jsme teď..." musím povedať, že máš správny prístup. Pretože: Hlupák (to akože JA) sa učí na svojich chybách, a múdry (to akože TY) sa učí na chybách druhých. :-)

Pre mirekv: Tvoja veta: "Snažil jsem se pomoct a to mám za to." je veľmi neopodstatnéná. Ja som nezabudol na to, že si mi pomohol. Ani nezabudnem. Mne sa len rozum zastavil nad tým, ako si povedal, že ak budem mať na trpaslíka StayMana, tak sa mám ozvať... Alebo ako mám asi brať toto: "Jak to vidím, tak ten to nerozchodí nikdy."? Neviem, čo by si robil ty, keby si mal tiež nejaký problém...

A na záver: Nikdy... opakujem NIKDY... som nechcel nikoho uraziť, ponížiť, alebo niečo podobné. Ak ste to niekto tak pochopili z mojich "príspevkov", tak... tak je to asi moja vina a všetkým sa za to ospravedlňujem... Viete, je rozdiel, keď niekomu niečo poviete rovno do očí a rozdiel, keď to len napíšete vo fóre.

Ahojte zajtra.

Andy
stayman (12393)|7.9.2005 20:29
Spanombohom!
vlada (3470)|8.9.2005 07:06
Andyno
Pokud video nehraje ani ve VLC, je problém evidentně v zobrazování videa grafickou kartou. Kodeky vůbec za ni nemůžou. Nemáš šanci vypůjčit si jinou grafárnu, pokud možno od jinýho výrobce (ATI vs. nVidia)?
V tom MPC jsi zkoušel různé rendery (VMR7, VMR9, bez akcelerace)? Je v tom nějaký rozdíl? Každopádně chyba není nikde v DirectShow, ale ve video akceleraci, skoro bych si tipnul na poškozenou grafickou kartu.
Ještě můžeš zkusit jednu věc - čistý wokna. Neni problém nainstalovat WinXP 2x na jeden disk, pokud se v tom trochu vyznáš. Potom můžeš smazat buďto ty čistý, když problém přetrvá nebo ty současný, když to pomůže.
Andyno (163)|8.9.2005 07:52
Ahoj Vláďa,

V MPC som neskúšal tie rôzne rendery, pretože som úplný amatér... ale hneď sa na to pozriem. Ohľadom tej inej grafiky: mám doma len staručkú TNT jednotku a pokiaľ viem, tak má ešte staré napájanie, ktoré do AGP osmičky nezakomponujem. Čomu ale nerozumiem je tá chyba v akcelerácii. Gamesy idú bez problémov, tak ako je to možné??? Dve Okná toho istého druhu som ešte nikdy nemal, takže neviem, ako by som to mal spraviť... asi to celé zhodím. :-(
StD (8612)|8.9.2005 09:29
Áááha! Gamesy! Tak že bychom už byli konečně u jádra pudla??
Další "amatér", co si do stroje narve vše co potká a pak se diví... :-!!!

P.S. Románové odpovědi netřeba.
AleK (814)|8.9.2005 11:02
Andyno
vše jsem nečetl a ani v tom minulém vláknu zkoušel jsi reinstal woken - už se s tím dereš tak dlouho že bych udělal format c : a to co ti raděj kluci bych testnul na čistej systém
ale nevím zda jsi to už nedělal nešetl jsem to
Andyno (163)|25.9.2005 08:40
Ahojte po dlhšej dobe! :-)

Akosi som nemal čas venovať TVFreaku, ale teraz to už dúfam, bude iné, nakoľko som si dal domov zaviesť NET... No, takže:

Ďakujem vám všetkým, priatelia, za vaše odpovede... nakoniec som sa naštval a preinštaloval Okná a aj keď to zo začiatku robilo problémy, teraz to už IDE... snáď to pôjde aj naďalej...

Ešte raz: VĎAKA! :BB: