Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou pokojovou antenu?

rodier (19)|5.9.2005 20:51
Koupil jsem nejakou pokojovku za 500kc, ma takovy drateny talir, ve stredu je takova "osmicka" .. ma to samozrejme zesilovac..ale slabej.

Mam tu dost slabej signal .. takze co byste mi doporucili za pokojovku ktera je opravdu dobra a zlepsi signal? cokoliv do nekolika tisic.. nechce se mi napojovat v nasem RD na stresni antenu a vest kabel ..


takze tu co mam je vivanco tva 30 pisou ze to ma zesilovac 36db sirokopasmovy
nejaky help teda?

http://www.vivanco.co.il/product.asp?id=140
--------------------
Spletl jsi si thread. Tady se řeší tv karty a věci s tím související.
Moderátor
Pitomec (10211)|5.9.2005 23:14
Doporučil bych studium literatury, která se zabývá šířením elektromagnetických vln v prostoru. Pak člověk lehce zjistí, že v "pokoji" je to o ničem, a že zesilovač 36dB je v tomto případě taky na dvě věci...
yozefb (684)|5.9.2005 23:53
ja mam dlhodobo pozicanu SCHWAIGER, taku ako opisujes, je super, len nesies byt v tieni t.j. najlepsie mat priamy vyhlad smerom k vysielacu, ja byvam na opacnej strane, a je to problem :-G takze mam antenu pri dverach, smerom do chodby a signal je OK, kupil som si pred casom klasicku stresnu sirokopasmovku Solid :-k no ta nechytala ani z polovice tak dobre ako tato pokojovka, ta musi ist vazne az na strechu :-D

S tym zosilovacom ma Pitomec pravdu, ak uz raz chytis zly signal, tak len ten sum zosilnujes, mozes mat zosik aj 500dB dolezita je konstrukcia anteny \/ a najlepsia je samozrejme Yagiho antena, no ta by ti zabrala cely pokoj :-D