Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Digitální kamera CANON MV700i

jc_tvf (25)|22.3.2004 20:24
Zvažuji koupi digitální kamery. Dle recenzí se mi nejvíce zamlouvá mini DV Canon MV700i. Potřeboval bych vědět, zda je již u této řady vyřešen problém s pronikajícím zvukem mechaniky do nahrávky. Na stránkách CANONU píšou, že je to vyřešeno novým speciálním filtrem, ale to je pouze teorie a není nad praxi. Proto kdo vlastníte tuto kameru prosím ozvěte se.
Díky.
Zdenda (0)|22.3.2004 20:37
Já jsem si před týdnem koupil MV 650i. Zvažoval jsem taky 750i, ale vadila mi nepřítomnost zdířky pro externí mikrofon. Někde jsem četl, že Canon odstranil tu hlučnost v podstatě snížením citlivosti mikrofonu, címž je vlastně zvuk nahrán slaběji. Vyzkoušeno to ale nemám. V každém případě je záznam na ext. mikrofon o něčem jiném, takže tady asi udělali chybu. Jinak je fakt, že ta 650 má v záznamu silné bzučení motorku...
brum (3)|23.3.2004 08:44
CANONY 700 mají zabudován zvukový filtr, který hluk motorku odfiltruje.
Alois (0)|2.6.2004 16:53
Tim filtrem se chlubi ve specifikaci, ale jak je to ve skutecnosti????
Na strankach
http://www.simplydv.co.uk/Reviews/canon_mv750i.html
je vsak zminka o tomto problemu taky, proto by me zajimalo, jak je tomu ve skutecnosti. Urcite ofiltrovani asi bude, ale nakolik se motorek"probruci" na zaznam?....

Conclusion
Even with the problems associated with audible transport and system noise on recordings, it must be said that the MV750i is a fine little camcorder for those looking for a well-featured and easy-to-use domestic digital camcorder. There's no doubt that the addition of a wide-angle lens attachment will please many people who've long criticised the lack of a good minimum focal length on consumer camcorders, and certainly is a boon even in ordinary domestic recording situations. The colour rendition of the 1/6th-in CCD is greatly enhanced by Canon's patented DIGIC DV processing, and we were very impressed by the quality of images in good light. Even in lesser light (such as indoors) the MV750i performs marginally better than its predecessors, so it looks like Canon has improved things there.
It's just such a pity that the range appears to suffer from the same old system noise problems.
All in all, the camcorder is well-made, relatively easy to use and at around the UKŁ400 mark (or less), it would be a silly person indeed who said that it didn't offer excellent value for money.
Pegas (0)|3.6.2004 12:36
Pořídil jsem si před časem MV750i a bohuzel musim konstatovat ze bzuceni se do nahravek opravdu dostava. Je pomerne rusive pri prehravani scen natocenych v interierech. Pro kvalitni nahravku to bude chtit externi mic, ale ted s urcitosti nemohu rict zda MV750i umi nahravat z mic mam za to ze umi. :(..) Jinak jaka je rada Canon MV7?? Nevim co bych dal hanil tak .... vydarena, dobra koupe:)