Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Režim spánku s Winfast - po nahrávání problém s obn. systému

imported_krata (39)|1.9.2005 19:18
Zdravím,

mám menší problém s aplikací Winfast. Nastavím nahrávání, přehodím počítač do režimu spánku (hibernace) - tj. uloží se na HDD obsah ram a vše se vypne.

Před nahráváním se počítač zapne... ok, nahraje se a pak mám nastaveno, aby znovu přešel do režimu spánku. To udělá, ale

jakmile zapnu počítač, aby se obnovil, tak to trvá strašně dlouho a pokud vůbec naskočí monitor, tak je vidět, že aplikace Winfast zůstala puštěná, bere 100 % výkonu a proto nic nejede... Mám poslední verzi aplikace.

Máte někdo stejný problém? Vyřešili jste ho?

Díky!

Krata
ODSakEda (2278)|2.9.2005 10:19
krata -Nové NE=se dobré (či snat lepší, spíše je to jen naděje) a stejně tak staréNE= špatné (staré= spíše jistota ověřená praxí, časem)!!!
- Nové=dobré do nás nalejvá hlavně TV reklama...
- To dokázali i progrmátoři od Leadteku, jinak dost dobré firmy, již vícekráte dokázali (důkazem budiš i značné množství vydaných firmwerů k jednému modelu karty..., i když jednoduché to určitě nemaj!), že nový firmware má další, zpravidla jiné chyby! Soustředili se na problém a udělali chybu jinde...
- Sám jsem nejednou musel couvnout ke staršímu ovladači i aplikaci nejen s tímto problémem u modelu Expert!!!...
Doom (2331)|2.9.2005 10:26
to musim potvrdit, občas se leadteku při opravě jedné chyby povede udělat jiná. ještě se zeptám, jestli máš výrobcem "posvěcenou" kombinaci PVR+ovladač (na webu leadteku je u programu PVT uvedena doporučená verze ovladače a naopak u ovladače jsou vypsané verze PVR, které s tím jedou)
imported_krata (39)|2.9.2005 11:15
Starší aplikace mi dělala ještě větší problémy - s timeshiftingem se sekala, ...

Jinak ovladače + aplikace by měla být ok. Spíš mi přijde, že se Winfast nestačí vypnout před hibernací. Jen dodám, že při nahrávání bez ukončení je to ok... při nahrávání s vypnutím počítače taky...
Ivo Mašek (10205)|2.9.2005 11:22
[quote=krata]Starší aplikace mi dělala ještě větší problémy - s timeshiftingem se sekala, ...[/quote]
Tak to je chyba v PC. Pokud se ti sekalo přehrání pořadu "přímým přenosem" přes HDD, což je princip TimeShifting, tak je chyba někde v OS. By možná neškodil reinstal OS a odstranění případných codekpacků a podobně.
imported_krata (39)|2.9.2005 11:25
Špatně jsem se vyjádřil... tím sekala míním, že po kliknutí na tlačítko timeshiftingu se objevila milá hláška, že program provedl chybnou operaci a bude ukončen... jinak s poslední verzí to chodí ok...