Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chip 9/2005 a Pinnacle Studio9... str. 130

Trent (314)|30.8.2005 13:18
Chip 9/2005:
Pinnacle Studio 9/10 - Nastroj pro perfekcionisty

Pinnacle Studio je videoeditor urceny puvodne pro domaci a poloprofesionalni nasazeni. Ovsem svymi schopnostmi tento program uz davno presel do kategorie programu urcenych k nejnarocnejsim zpracovanim videa, zvuku a obrazku...
...Prace se zvukem je v Studiu pohadkou...
...Studio nabizi vysoky uzivatelsky komfort, rozsah a mnozstvi nastroju a take stabilitu...
...Studio pusobi suverenne jak pri spracovani obrazu, tak v priprave zvuku. Nabizi tolik moznosti, ze je bezny uzivatel ani neyuzije...

No comment... mam pocit, ze autor toho clanku asi fetuje...
Co my tu riesime... Mike, zavri to tu...
Trent (314)|30.8.2005 13:25
... to je zrejme inak platena reklama... no ale malo by to byt aspon oznacene ako inzercia... :-E
Pitomec (10211)|30.8.2005 13:29
No on celej Chip-Shit je jenom PR hlásnou troubou zadavatelů reklamy :-k
Trent (314)|30.8.2005 13:32
Neviem, co za kokotina ma napadlo kupit ten platok...
Joe-Joe (593)|30.8.2005 14:17
Asi pred rokom som prestal kupovat podobne casaky. Skoda penazi.
clee (6592)|30.8.2005 14:22
hlavne kdyz veskery informace se daj dozvedet z prvni ruky na netu 9-)
Trent (314)|30.8.2005 14:41
hmmm, no ano, ale taketo perly najdete jedine v takychto casakoch, to normalny clovek nemoze z huby vypustit... no nic, sme trochu offtopic, skoncime asi v kosi...
exTNT (1421)|30.8.2005 17:07
To je nějaký humoristický časopis? Nástupce Dikobrazu? :BB:
Pears (1027)|1.9.2005 18:18
Na svoji dobu to byl pro mne dobrej casak, ale postupem casu a nasbiranejch vedomosti 9-) jsem zjistil, ze si vic poctu v letaku z Makra. Chtel jsem zacit kupovat Pixel, ale ten u nas ve stankach neni k sehnani a ojednavat predplatne, kdyz jsem ho jeste ani nedrzel v ruce se mi zda risk.
martr (9)|1.9.2005 19:27
Chip mam predplacenej, ale tohle jsem si precetl az po shlednuti tehle diskuze.
To je vrchol! Jak si muzou dovolit neco takoveho vubec napsat? Ten clovek asi nemel PS spustene dyl jak 5 minut!
Tim u me Chip klesl nejhloubjeji jak mohl.
Alf (888)|1.9.2005 19:56
Já to vidím asi tak:
V jedné nejmenované firmě zazvoní telefon. Po zvednutí sluchátka pracovníkem firmy se ozve:
"Dobrý den. Já jsem xy a jsem z redakce časopisu xxx. Mám za úkol napsat recenzi na produkt xx, který prodáváte. Vzhledem k tomu, že se v tom vůbec nevyznám, uvítal bych vaši pomoc. Nejraději bych byl, kdybych od vás dostal písemné podklady, na kterých jen provedu korekce. Pošlete to prosím do redakce na moje jméno.
Děkuji.
Jo, a číslo účtu mám aaaaaaaaaaaaa/bbb.
Nashledanou."
martr (9)|1.9.2005 20:02
2alf: Jo tak to je vystizne :-E
Joe-Joe (593)|4.9.2005 17:56
Kto ma co proti Pinnacle Studio 9+?
soko.ban (185)|8.9.2005 14:13
No ja myslim ze to ten chlap napsal primerene. Nerikam ze se vsim se da souhlasit a je to uz dyl co sem to cetl, ale je to SW pro domaci strih, aby si Máňa mohla odskočit od sporaku strihnout video s detma...

Je to levny a pro domaci pouziti to staci, nebude tam prece doporucovat koupi Vegasu pro to, aby si nekdo jednou do roka pristrih dovolenou.
Vy co mate Vegasy, Premiery pouze pro strih domaciho videa mate to legal?
Trent (314)|8.9.2005 14:56
mno, to ti nikto nebere, s tym suhlasim. ALE autor tam tvrdi nieco uplne ine... "Nastroj pro perfekcionisty,... poloprofesionalni nasazeni,... uz davno presel do kategorie programu urcenych k nejnarocnejsim zpracovanim videa, zvuku a obrazku"... atd a to je o nieco inom, nie?
soko.ban (185)|8.9.2005 15:02
[quote=Trent][quote=soko.ban]...ale je to SW pro domaci strih, aby si Máňa mohla odskočit od sporaku strihnout video s detma... [/quote]

mno, to ti nikto nebere, s tym suhlasim. ALE autor tam tvrdi nieco uplne ine... "Nastroj pro perfekcionisty,... poloprofesionalni nasazeni,... uz davno presel do kategorie programu urcenych k nejnarocnejsim zpracovanim videa, zvuku a obrazku"... atd a to je o nieco inom, nie?[/quote]

jj savat pravda... na to se vztahuje moje veta
[quote]Nerikam ze se vsim se da souhlasit [/quote]