Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Internetový obchod PIXmania.com

Tilk (295)|27.8.2005 13:49
Ak má s ním niekto nejaké skúsenosti píšte prosím sem.
Niekde vo vedľajšom fóre ktosi písal že si objednal 2 DVD prehrávače, prišiel mu jeden a aj to poškodený.
Niektoré ceny sú tam ale naozaj lákavé. Napr. LCD TV atd.
jojto (865)|27.8.2005 22:56
Kamarat mal objednanu Z5 a do mesiaca ani neprisla. Esteze vratili prachy. Za tych par stovak to nestoji, aspon podla mna.

V kratkosti fakta:
1) jako internetový prodejce pro ČR má zákonnou povinnost uvádět IČ - chybí
2) platba předem na účet firmy, která nemá v ČR žádnou pobočku - věřte nebo ne je to risk
3) firma NEMÁ v ČR žádné zastoupení - žádná kancelář, nic..kde by jste se mohli něčeho domáhat
4) webové stránky PIXMANIA jsou na francouzském serveru, tot je zase + pro ty co si myslí, že to dělá někdo jen aby vylákal z lidí peníze,a půosbil jako nadnárodní firma
5) nejhorší"!!! pokud budete řešit reklamaci ! tak veškeré náklady spojené s ní HRADÍTE VY! Nejenže zboží budete muset odeslat do FRANCIE !!!! ale tím pádem se prodlužuje reklamační řízení o to více
6) vzhledem k tomu, že firma pixmania není registrována v čr obch. rejstříku její podnikání na českém internetu není zcela ok (nebudu psát více, aby někdo se do toho právně nenavážel)
7) nezapomeňte, že reference "spokojených lidí" co píšou jak spokojeni nakoupili, mohou byt součástí velmi dobře připravené laciné kampaně na upoutání zájmu... (neplati pre Pears-a :-) )
DKB_tvf (4)|2.9.2005 08:50
O těch dvd jsem psal já a ještě bych chtěl dodat že na e-maily neodpovídají a callback jim nefunguje (nebo ho ignorují). Kdy mi pošlou druhé nenapsali (pouze zpočátku napsali že až bude tak ho pošlou) a nepotvrdili ani přístroj který jsem tam poslal na reklamaci. To jsem si zase naběhl :(( Navíc jsem to kupoval pro přítelkyni která to chtěla jako dárek ... takže mi nezbylo nic jiného než v alfě koupit druhé a to co možná někdy přijde z reklamace tak si nechat.
PS: pošta chtěla za odeslání tříkilového balíku do francie k reklamaci 562,- CZK ... a potom nebuď sprostý 9-)
Pears (1027)|13.9.2005 00:01
Ja si objednaval pouze mp3 player za 1300,-, ale narozdil od ostatnich mam dobre zkusenosti. Privezli mi ho az do prace a docela vcas.
Taky mi to bylo proti srsti zaplatit prachy do banky a pak cekat, ale rekl jsem si, ze uz jsem v zivote prisel o vic tak proc to nezkusit. Docela se mi ulevilo kdyz to privezli.
stayman (12393)|13.9.2005 00:44
jojto
Ty sa dost vyznas bud na webe, alebo si zapraskany pravnik \/ 9-) :-E
Pears (1027)|13.9.2005 00:56
Ted jsem si precetl sedmi bod od jojta a musim se fakt smat.
Mas pravdu. Jsem ve sparech velkeho gangu a nedelam cely den nic jineho nez chvalim,chvalim,chvalim,chvalim a chvalim pixmanii :-E :-E :-E
jojto (865)|13.9.2005 05:10
StayMan by €RikŁ€
Zase si ma prekukol :-((( :-E

Pears
To bolo myslene vo vseobecnosti na roznych forach....
Pears (1027)|13.9.2005 17:10
jojto
Si to tam mel napsat, kdyz uz ses tak pekne rozepsal :BB:
krejca23 (7)|21.3.2006 21:32
Mel jsem objednany DIVX prehravac Sigmatek XMB-510 a take jsem se bal, ale dorazil mi asi do 14 dnu.
nigas (19)|22.3.2006 10:41
vyrobky od znacky pioneer nemaji cesky navody
ViKinG (793)|22.3.2006 12:04
nigas: a co je lepší, anglickej ale srozumitelnej nebo rádobyCZ kde to překládaj s pomocí translatoru a albánce co se tady 1/2 roku schovával před cizineckou policií?
A z pixmanie neměl CZ návod žádnej výrobek (možná se to v poslední době změnilo).
wizzard (447)|22.3.2006 22:12
kolobeh je asi takyto...
objednavajte
zaplatte
cakajte
cakajte
teste sa
mailujte
telefonujte
cudujte sa
nadavajte
piste
placte
zabudnite
nigas (19)|24.3.2006 10:38
[quote=ViKinG]nigas: a co je lepší, anglickej ale srozumitelnej nebo rádobyCZ kde to překládaj s pomocí translatoru a albánce co se tady 1/2 roku schovával před cizineckou policií?
A z pixmanie neměl CZ návod žádnej výrobek (možná se to v poslední době změnilo).[/quote]

Ja osobne bych si z pixmanie nekoupil ani tuzku!!!se ti neco po..re a poslilej to do francie ....
Tean (410)|24.3.2006 10:46
[quote=ViKinG]nigas: a co je lepší, anglickej ale srozumitelnej nebo rádobyCZ kde to překládaj s pomocí translatoru a albánce co se tady 1/2 roku schovával před cizineckou policií?[/quote]
S tym suhlasim. Uznavam radsej anglicke navody, lebo uz som sa stretol s takymi slovenskymi zmätkami, ze to bolo na zaplakanie
slatored (292)|24.4.2006 19:07
Koupil jsem u nich před rokem kameru. Nalhali mi, že mají záruku 2 roky. Předem jsem si ale zjistil,že jen 1 rok a poslat do Francie. Druhý rok se s Vámi autoriz. servis nebaví, protože na krabici není nějaká červená samolepka. Přestože jsem tohle věděl, šel jsem do risku za rozdíl 8.000,-. Byla tu za týden. Po reklamaci ve lhůtě (závadu jsem mimochodem způsobil sám, ale nepřišli na to) mi poslali kameru novou a poštovné (500) do Francie mi po několika upozorněních, ale proplatili.
Už bych ale u nich pro jistotu nekupoval. Za těch pár set to fakt nestojí.
wizzard (447)|24.4.2006 22:10
(závadu jsem mimochodem způsobil sám, ale nepřišli na to) :-R
Aspon ze je tu niekto otvoreny....

P.S.
Ako je to s DPH, ak si kupujete vyrobok z Pixmanie? Mam take tusenie, ze ich konkurencna vyhoda (lepsia cena) je zalozena prave na tomto podfucku, t.j. ze vo Francuzku deklaruju export tovaru a neplatia tam DPH a u nas takisto neplatia DPH, kedze tu vlastne nie su registrovani. :-E :-E :-E