Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém při zachytávání s PVR programem na WinFast Expert

JTM (2)|7.6.2004 14:57
Zdar lidi mám problém při zachytávání přes PVR (nejnovější verze) nahrává ok ,ale nelze vybrat přednastavení VCD .SVCD, a hlavně na kartě komprese nelze nastavit Div X nebo jiné nastavení než přednastavené Mpg1 Mpg2 jinak táhla jsou zašedlá a nejde s nimi posouvat. Ten program je jinak ok pohodlně díky ovladači nahrávám oproti virtual Dubu kde se nahrává a není slyšet zvuk při nahrávání a nedá se na to dívat jako u PVR. Takže se ptám jestli to někomu z Vás chodí tj nahrávat v PVR přímo do div X . Ještě k obrazu mám dotaz někdy se mi vyskytují v obraze pruhy které se pomalu posunují od spodu obrazovky nahoru jsou sice špatně vidět ,ale je to nepříjemné.Jinak jsem s kvalitou obrazu spokojen. Zajímavé je taky ,že když nahrané video z TV v good DVD kvalitě nahraji do authoringového programu tak se na DVD vleze jen 1 hod 5 min což je fakt málo. Používám Ulead Movie Factory 2 SE .Dvd má kvalitu standartní birate 6000 Kbp/s. Dík za odpovědi :-E :BB:
Ivo Mašek (10205)|7.6.2004 18:30
Pro přehrávání všelijakých filmů používám PowerDVD. Tento software si s sebou do mašiny přinesl všemožné kodeky, a TV-karta mi je také, při nastavování přehrávání, všechny ukáže a nechá mi vybrat.
Mám tam i to tebou zmíněné VCD, a to si můžu vybrat k tomu normu PAL, a nebo NTSC.
Já používám MPEG-2.
Pro zachytávání se ale používají úplně jiné programy. Kvalita výstupu je potom opravdu vynikající. To ti tu poradí příslušní odborníci na slovo vzatí.