Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

BSplayer nefunguje

paros (4)|25.8.2005 20:39
BSplayer mě odmítá přehrávat filmy, ať už DivX nebo XviD. V počítači snad problém není, protože Windows Media Player mě je přehraje, PowerDVD taky. V Bsplayeru se objeví jen černá obrazovka a to je vše. Nainstaloval jsem si novější verzi a taky nic.
Nevíte někdo, čím to může být ? BSplayer mi vyhovuje a nerad bych ho měnil.
MZ (42)|26.8.2005 07:28
Takze kodeky mas asi spravne nainstalovane...
A nedostanes ani chybovu spravu? - cize akoze player prehrava a len nie je nic vidiet?
Skus zmenit typ pouziteho renderera v obrazovke cez CTRL+P -> postupne skusaj jednu moznost za druhou.
paros (4)|27.8.2005 13:15
BSplayer napíše "Přehrávání", ale vůbec se nerozběhne (čas neběží). Žádnou chybu bohužel nenahlásí.
paros (4)|29.8.2005 19:58
Tak už jsem na to přišel. Prošel jsem diskuzi na stránkách výrobce a po radách tam, jsem si stáhl instalaci "ffdshow" a už to funguje. Víte někdo, co to ffdshow vlastně je ? Díky za odpověď.
stayman (12393)|29.8.2005 22:55
WMP10+DivXG400 \/
bArDa (274)|30.8.2005 10:36
WMP 10 je shit. DivX G400 je dobrej, ale kdyz ma ffdshow tak je zbytecnej
stayman (12393)|30.8.2005 11:13
[quote=bArDa]WMP 10 je s**t. DivX G400 je dobrej, ale kdyz ma ffdshow tak je zbytecnej[/quote]

Mohol by si vysvetlit ten WMP, aby si si aspon trosku veril, co taras, inak ffdshow je shit a totalna somarina :-k :-D
bArDa (274)|30.8.2005 11:46
Windows Media Player 10 je totalne na nic. Korektne mi neprehral jsete ani jedno DVD. At uz vlastni tvorby nebo lisovanou originalku. Avi. bere sice v poho stejne jako HDV ve WMV, ale na DVD se buhviproc alespon teda me vubec nechyta. Vobraz je vzdycky totalne zdeformovanej a po chvili prehravani mi to zahlasi chybu, ze program provedl neplatnou operaci a bude ukoncen.
stayman (12393)|30.8.2005 11:55
[quote=bArDa]Windows Media Player 10 je totalne na nic. Korektne mi neprehral jsete ani jedno DVD. At uz vlastni tvorby nebo lisovanou originalku. Avi. bere sice v poho stejne jako HDV ve WMV, ale na DVD se buhviproc alespon teda me vubec nechyta. Vobraz je vzdycky totalne zdeformovanej a po chvili prehravani mi to zahlasi chybu, ze program provedl neplatnou operaci a bude ukoncen.[/quote]

WMP10 nie je primarne pre DVD, ale tvoje chyby mi aj tak este neurobil, pre DVD ma PowerDVD6 Deluxe, holt, musis vediet, ze nieco je na nieco a nie na to, ako to ty chces, mimochodom na DVD ffdshow alebo nejaky MPC je uz totalna hovadina :-k \/
bArDa (274)|30.8.2005 12:05
Ja mam na DVD Power DVD 6 Deluxe. Ten bych za nic nevymenil leda tak za novejsi verzi Power DVD. Ten WMP se mi tam nainstaloval s aktualizacema pro system tak sem ho vyzkousel a rikam totalne na shit. A kdyz teda mam vedet, ze neco je na neco a ne na to. Tak na co teda ten WMP je kdyz je podle popisu multimedialni prehravac. Jo a na DVD, ffdshow v zadnym pripade a ten MPC neni spatnej, ale ma na muj vkus strasne nevyrazny podani barev. Na Power DVD 6 Deluxe se zapnutym CLEV 2 v zadnym pripade nema.
stayman (12393)|30.8.2005 13:12
[quote=bArDa]Ja mam na DVD Power DVD 6 Deluxe. Ten bych za nic nevymenil leda tak za novejsi verzi Power DVD. Ten WMP se mi tam nainstaloval s aktualizacema pro system tak sem ho vyzkousel a rikam totalne na s**t. A kdyz teda mam vedet, ze neco je na neco a ne na to. Tak na co teda ten WMP je kdyz je podle popisu multimedialni prehravac. Jo a na DVD, ffdshow v zadnym pripade a ten MPC neni spatnej, ale ma na muj vkus strasne nevyrazny podani barev. Na Power DVD 6 Deluxe se zapnutym CLEV 2 v zadnym pripade nema.[/quote]

Asi tomu nerozumies, podporu prehravania ma napr. aj PSX2 ale ten komfort a kvalita stoji za prd, niet nad stolovy DVDplayer, ale zase ked vravim player, tak player a nie nejake nahrady, kde co to nefunguje, seka sa... :-k

Ku tomu WMP10 znova opakujem, ze nic podobne sa nestalo pri prehravani DVD (a problemy nie su ani u ziadnych inych suborov, za predpokladu ze mas vsetko s kodekmi v poriadku), mas daco spatne, takze nadavaj skor na seba, svoju neschopnost, pretoze WMP10 po nainstalovani podpory pre DVD sa chova podobne ako iny software player... Takze hladaj pricinu a potom vynasaj mudra. Navyse jeden typ suborov Mpeg2 (myslim ze m2p,ale nie som si isty) neprehras v PowerDVD, ale iba vo WMP10, aj napriek tomu, ze by WMP10 bez PowerDVD nefungoval \/ To je paradox co?ale to si zrejme nevedel 9-)

PS: inak ho pouzivas dost spatne, pretoze pouzivas CLEV, co znaci, ze nevies o jeho lepsom nastaveni. \/
bArDa (274)|30.8.2005 15:06
Nahodou vim vo jeho lepsim nastaveni jestli teda myslis hardwarovou akceleraci. Pro me to, ale lepsi nastaveni neni, protoze kdyz dam hardwarovou akceleraci tak pak musim pouzit jeden z barevnejch profilu a jejich podani barev se mi nelibi, filmy my chodej naprosto plynule bez sekani, takze nemam zadnej duvod zapinat hardwarou akceleraci.
Jo a k tomu WMP 10, poradek v kodekach asi mam, kdyz mi napriklad DVD prehraje Ulead DVD player, Nero Show Time atd. Power DVD nepocitam ten ma vlastni dekoder. Jen ten WMP 10 to neprehrava korektne. Avi. a vostatni sice bere, ale podle me neposkytuje takovy moznosti nastaveni a neni tak komfortni jako napr. bsplayer nebo VLC. To, ze tobe vyhovuje ti neberu at si kazdej pousti filmy v cem chce.
Stolni prehrevac je urcite lepsi, ale ja myslel, ze se bavime vo softwarovejch prehravacich nebo ne.
stayman (12393)|30.8.2005 15:17
1. No ty ani nevies, ze profili sa tam daju nastavit VLASTNE jak je libo !!!!
2. Asi v tom PC bordel mas, uz len tým, ze ho mas zasr*ty viacero Mpeg2 playermi...
3. asi nevies ani citat, pre DVD pouzivam player PowerDVD, a nie WMP10, ale ak som aj WMP pouzil, tak vsetko ide korektne, tak ako v PowerDVD a ziadne poskodene instalacie jedincov to neohrozia, takze svoje tvrdenie o s.h.i.t.e bud odvolaj, alebo si svoju neschopnost nechaj pre sebe, je to problem ciste len a len a tvoj!!!

PS: nemusis odpovedat,nie je uz ku comu, kym si to nevyriesis !
bArDa (274)|30.8.2005 15:30
Mas me za debila nebo co, vim, ze tam profily dou nastavit, ale proc bych si mel nastavovat vlastni profil kdyz mi tenhle vyhovuje. Ja sem nerikal, ze pouzivas pro DVD WMP 10 jenom sem rikal, ze ja bych ho nikomu nedoporucoval. Dobre svy tvrzeni o tom, ze je WMP shit odvolavam. Ale stejne bych ho nikomu nedoporucil.

PS: v kompu mam ulkizeno :-E
stayman (12393)|30.8.2005 15:43
Tak ok, len aby si vedel, ze varecka je na zamiesanie a naberacka na naberanie, aj ked obe mozes vyuzit na to iste \/ :-D
bArDa (274)|30.8.2005 15:49
Tak ja dneska zkusim naberackou michat a vareckou nabirat a zejtra napisu jak to dopadlo :-E
vlada (3470)|30.8.2005 17:48
[quote=paros]Tak už jsem na to přišel. Prošel jsem diskuzi na stránkách výrobce a po radách tam, jsem si stáhl instalaci "ffdshow" a už to funguje. Víte někdo, co to ffdshow vlastně je ? Díky za odpověď.[/quote]
Jelikož se zase ostatní hádají jenom o tom jak velký shit je WMP, tak Ti odpovím já. FFDShow je v podstatě takový "multikodek". To znamená, že obsahuje dekodery i enkodery pro různé formáty videa i zvuku. Z videa to je například MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 ASP (DivX, XviD, 3ivX atd.), MPEG-4 AVC, Theora, DV, MJPEG a další. Z podpory zvukovych formátů je to potom MP1, MP2, MP3, MPEG-4 AAC, Vorbis, FLAC, AC3 (Dolby Digital) nebo DTS. FFDShow navíc umí zobrazovat i titulky (a to velmi dobře) má různý filtry pro obraz (postprocessing, potlačení šumu, korekce perspektivy, změna rozlišení deinterlace a další). Ze zvukovych filtrů stojí za povšimnutí normalizace a ekvalizer. Další info je třeba na mych stránkách - http://jech.webz.cz/ffdshow.php.
stayman (12393)|30.8.2005 17:54
[quote=bArDa]Tak ja dneska zkusim naberackou michat a vareckou nabirat a zejtra napisu jak to dopadlo :-E[/quote]

Uvidis ze ti to pojde blbo, ale nakoniec to urobis bez chyb \/ :-E
bArDa (274)|31.8.2005 08:21
StayMan by €RikŁ€
Hele moc to neslo, nakonec sem to prohodil zpatky :-E
stayman (12393)|31.8.2005 09:59
Tak vidis ! :-D
bArDa (274)|31.8.2005 10:32
:-E :-E