Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDA prechod na dalsi klip

Monti (49)|23.8.2005 13:37
Zdravim, tak jsem zacal zkouset architect - dobry, jdou v nem delat krasny veci, ale jedna vec se mi nedari. Uvedu priklad mam dva klipy cca 2minuty videa a kazde obsahuje priblizne uvod dlouhy priblizne 15s. Po skonceni uvodu mam nastavenou kapitolu od ktere zacina vlastni klip. A ted o co mi jde. Jak nastavim, abych pri prehravani prvniho klipu, kdyz zvolim prechod na dalsi kapitolu to skocilo do druheho klipu ne na zacatek, ale az za ten uvod, tj na vlatni klip bez titulku? Titulky chci prehravat pouze v pripade, ze se vybere klip z hlavniho menu. Dik za rady .
stayman (12393)|23.8.2005 13:42
Skus dat u endaction skok na druhe video a druhu kapitolu (pokial ju mas ako prvu po tych 15s), malo by to tak ist...
Monti (49)|23.8.2005 14:35
To mi jde - po skonceni prvniho mi to automaticky skoci na druhou kapitolu. Co mi nejde je prepnuti behem prehravani prvniho klipu, tlacitko next (dalsi, >>,...) neni funkcni. Neumim proste nastavit, aby se to prepnulo behem prehravani.
Monti (49)|23.8.2005 14:42
chybka se vloudila - az ted jsem si vsiml, ze ten noname prehravac nema na DO tlacitko prev a next, ale pouze doleva a doprava. Zkusil jsem to sw prehravacem v PC a jede to v poho. Nicmene dotaz - na tlacitka vlevo vpravo to asi nejde co? Dik za trpelivost
Musko (149)|23.8.2005 14:48
V DVDA je moznost spristupnit resp. znepristupnit tlacitka na DO. Takze je moznost aj nastavit aby na zatlacenie inych tlacitiek bude reagovat tak ako si nastavis.
Ale kde presne teraz z hlavy neviem. Treba hladat vpravo v nastaveniach.