Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 132 z 132

Téma: nečekaný restart pc

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Automaticky stahovat ovladač ke GK může buď CCC (což jsme si ukázali včera, jak tomu zabránit) nebo Windows (což je zase popsáno nad tvým příspěvkem, jak to zrušit). Pak už zbývá jenom nějaký záhadný aktualizační virus, který nemá nic lepšího na práci, než aktualizovat drivery ke grafárně
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    No to je fakt strašně těžký zakázat taky
    no to by mohlo byt riesenim...

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Automaticky stahovat ovladač ke GK může buď CCC (což jsme si ukázali včera, jak tomu zabránit) nebo Windows (což je zase popsáno nad tvým příspěvkem, jak to zrušit). Pak už zbývá jenom nějaký záhadný aktualizační virus, který nemá nic lepšího na práci, než aktualizovat drivery ke grafárně
    Abych byl upřímný, z aktualizací od ATI jsem jelen. Natáhneš si aktualizaci a klekne ti to. Pak si stáhneš aktualizaci od klonu a chodí to. Když to však uděláš podruhé, je to zase naopak. Tohle jsem u GF neznal.

Registrace
    Jul 2009

PS. Nejhorší je to, že když Ti to klekne, nepomůže zpravidla přeinstalování, ale nejdřív totální deinstalace ovladačů.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Abych byl upřímný, z aktualizací od ATI jsem jelen. Natáhneš si aktualizaci a klekne ti to. Pak si stáhneš aktualizaci od klonu a chodí to. Když to však uděláš podruhé, je to zase naopak. Tohle jsem u GF neznal.
    To je aspoň pádný důvod k tomu, aby člověk jak pako za každou cenu všechno neaktualizoval a nechal to být (je-li to funkční). A neplatí to samozřejmě akorát o GK, ale i o satelitních přijímačích, televizorech apod.

A pokud jde o ATI, tak ta má holt ráda čistou instalačku Woken a pak není problém žádný. Ale cpát nový verze přes ty starý (mnohdy i bez odinstalace předchozí verze), to prostě ne.

Registrace
    Jul 2009

Nojo, jenže lidská zvědavost je mrcha. To je tak, co když náhodou ze svého "dvojplošníku" aktualizací udělám "stíhačku" ?! To pokušení!

Registrace
    Mar 2004

Co aktualizace přinese (nebo v horším případě odnese) si může člověk zjistit na webu předem, k tomu nemusí všechno zkoušet

Registrace
    Jul 2009

Co aktualizace přinese (nebo v horším případě odnese) si může člověk zjistit na webu předem, k tomu nemusí všechno zkoušet
    Jo, to jsi mně teď připomněl nějakou aktualizaci, kdy jsem se podíval do Korei k výrobci a tam jsem v tom rozsypaném čaji nenašel ani přepínátko do AJ. Tedy pokud tam vůbec bylo. To jsem si fakt početl!

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Jo, to jsi mně teď připomněl nějakou aktualizaci, kdy jsem se podíval do Korei k výrobci a tam jsem v tom rozsypaném čaji nenašel ani přepínátko do AJ. Tedy pokud tam vůbec bylo. To jsem si fakt početl!
    Tak přesně totéž se mně povedlo s routerem Edimax, kde jsem tahal nový firmware a nějak jsem přehlídnul, že je to China-verze. Po instalaci samozřejmě nepoužitelný, takže koupit ještě jeden a dle jeho menu se v tom původním proklikat opět k aktualizace FW, tentokrát s nahráním ENG-verze

Registrace
    Jul 2009

Tak přesně totéž se mně povedlo s routerem Edimax, kde jsem tahal nový firmware a nějak jsem přehlídnul, že je to China-verze. Po instalaci samozřejmě nepoužitelný, takže koupit ještě jeden a dle jeho menu se v tom původním proklikat opět k aktualizace FW, tentokrát s nahráním ENG-verze
    Jooo, kdo nic nedělá, nic nezku.....

Co ale naděláš, nejsem schopný manže vysvětlit, že musí číst hlášky a ne hned všechno odpálit. Tím chci říct, že drtivá většina uživatelů PC vůbec neví, co se jim tam nainstaluje a která bije. Před čtrnácti dny jsem chvilku seděl v Mironetu a poslouchal jsem lidi, co si chtěli koupit nějaké PC. Musím tedy říci, že ti prodejci by měli mít svatozář za trpělivost. Někteří zákazníci vůbec nevěděli, co chtějí. Paní se ptala, kdyby to bylo o tisícovku levnější, o kolik by ten počítač byl horší. No to bych vylítl z kůže!

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

u mna je vsak problem, ze aktualizovat na GK JA nic nechcem, ale WOKNA ano...

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    u mna je vsak problem, ze aktualizovat na GK JA nic nechcem, ale WOKNA ano...
    V tom případě si nastav aktualizaci systému ne automaticky, ale výběrem.

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. DVD rec.Panasonic-mnohonásobný restart
    Od snehulak2006 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-04-2008, 10:57
  2. Přidání CZ dabingu - Nečekaný problém
    Od Krtek v sekci Úpravy, ripping a ochrany
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 24-08-2006, 20:27
  3. HDD box a restart PC
    Od mirekv v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 10:51
  4. Pinnacle Studio plus 10 (ver. 10.0)-restart PC
    Od fricoolinek v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 10:49