Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pozor na automatický aktualizace

vlada (3470)|16.8.2005 00:26
Dneska se mýmu kolegovi v práci stala věc k nasrání. Odešel na oběd a mezitím mu WinXP stáhly a nainstalovaly nový záplaty. To je ještě O.K., jenže potom mu bez ptaní restartovaly počítač i s neuloženejma dokumentama. Fakt prima :((

Ty wokna se teda sice na ten restart zeptají, ale když neřeknu že ne, tak se automaticky asi za minutu restartujou. Když zvolim nerestartovat, tak mě tou samou hláškou znovu otravujou za asi 15 minut a pokud to nezatrhnu tak opět následuje tvrdej restart. To je fakt vynález.

Stahuju něco z netu, zpracovávam video, prostě necham počítač pracovat a jdu pryč. Když se vrátim, je počítač restartovanej a celá práce v perdeli. Bille děkujeme!!!

Já mám doma automatický aktualizace jenom na povolení, ale stalo se Vám ostatním už tohle taky?
stayman (12393)|16.8.2005 00:27
Ne e, vzdy sa ma slusne spytal a ked som mu nezadal nic, pekne poslusne cakal na povel !!!
exTNT (1421)|16.8.2005 00:31
Ale no tak, snad každej soudnej uživatel má automatický aktualizace jenom na upozornění a povolení, kdo ne, ten si nic jinýho, než automatickej restart s neuloženýma dokumentama, nezaslouží.
A ještě by měl být exemplárně pokárán před nastoupenou jednotkou.
Jinými slovy: kdysi dávno se mi to stalo a od tý doby automatický instalace omezuju hned, jak se mě na to wokna při instalaci zeptaj... :-E
stayman (12393)|16.8.2005 00:35
Je to nutnost ta autoaktual, hlavne teraz, ked sa overuju SN, tie M$ povolil (kriticke)..
exTNT (1421)|16.8.2005 00:40
StayMan by €RikŁ€
Nějak jsem to nepochopil, tak jenom pro jistotu:
Já neříkám, že aktualizace mám zakázaný - jenom omezený na upozornění - tzn. nechám wokna, aby mi řekly, že jsou nějaké aktualizace k dispozici, ale o tom zda a kdy je stáhnu a nainstaluju si rozhodnu sám.
stayman (12393)|16.8.2005 00:46
Pardon, to mas pravdu, to sa da nastavit.
vlada (3470)|16.8.2005 00:47
Taky to mam takhle.
Doom (2331)|16.8.2005 07:23
taky tak... widle upozorní a já rozhodnu... mno, zrovna teď otravujou s restartem