Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Architect 3

AdamTV (5)|15.8.2005 00:51
může mi někdo prozradit jak je to s nastavením barev butonu?

defoltně je nastaveno, že aktivní tlačítko má nějakou barvu a ostatní jsou průhledná.

chci to naopak, že aktivní je průhledné a ostatní mají nějakou barvu kterou si nastavím.

v návodu to nemohu najít.

díky
Fantas! (3016)|15.8.2005 08:32
No je to jednoduche, je tam nekolik urovni, kteryma nastavujes jakou barvu ma mit aktivni tlacitko, dale kdyz se na nej klikne atd... tam jen na tom aktivnim dej transparentnost 100% (ten bod uuplne presun dolu) a mas to! B-)
ladinek (494)|15.8.2005 08:50
No to jsem mu chtěl napsat taky...ale on se ještě ptá, jak udělat, aby neaktivní tlačítak byly pořád barevné...a na to jsem nedošel :-?
Fantas! (3016)|15.8.2005 11:56
ladinek
no ja jsem to hlavne na zadnem DVD nevidel... B-)
ladinek (494)|15.8.2005 12:04
[quote=Fantas!]ladinek
no ja jsem to hlavne na zadnem DVD nevidel... B-)[/quote]

Jasně, ale myslím, že na to se AdamTV neptal... 9-)
AdamTV (5)|15.8.2005 12:22
Průhledné ukazané tlačítko se mi podařilo docela rychle, ale pořád nemohu nastavit neaktivní jako neprůhledné popřípadě jako miniatura obrázku.
Chci docílit toho, aby aktivní buton byl jako video a neaktivní průhledný (neviditelný), nebo zamaskovaný nějakou neprůhlednou barvou.
V DVDLabu to jde.
AdamTV (5)|15.8.2005 12:29
Ja jsem to viděl mockrát.
nechci aby aktivní video bylo označeno pouze nějakou poloprůhlednou barvou, ale aby byl u plně viditelného videa třeba animovaný rámeček,
nebo vedle okna s videem nějaký malý animovaný puntík aby bylo jasné kterého videa se to týká.
stayman (12393)|16.8.2005 00:10
No a aky mas problem to robit v DVDlabe, ked to tam jde???????? :-? :-? :-?