Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AIR STAR 2

orbit (4)|4.6.2004 09:10
AIR STAR 2 - Chcel by som ju kupit oplati sa ake su skusenosti, pripadne daju sa primat a dekodovat kodovane programy
k1d (44)|4.6.2004 15:46
zkusenost velmi dobry, dekodovat ne...nicmene v nejblizsich par letech v CR zadny programy kodovane urcite vysilany nebudou. Z dvb-t karet asi nejlepsi volba.
orbit (4)|7.6.2004 06:56
A keby chcel clovek dekodovat ako napr. SS2+yankse, potom aku kartu kupit. Na slovensku uz vysielaju kodovane.
k1d (44)|7.6.2004 16:49
[quote=orbit]A keby chcel clovek dekodovat ako napr. SS2+yankse, potom aku kartu kupit. Na slovensku uz vysielaju kodovane.[/quote]

u vas se vysila digitalne pozemi a kodovane? :OO tak to sem teda nevedel 9-)
orbit (4)|7.6.2004 17:13
Ej veru ze ano. V meste Nitra vysiela MMDS a cuduj sa svete aj digitalne.

http://www.mmds.szm.sk/digiNR.htm
grope (2)|13.6.2005 14:36
orbit
A je to aj kodovane? Vies ako?
Zaujima ma to, lebo som tiez z NR.
miskol (39)|13.6.2005 16:46
to je asi tak ako v Trencine. Tento mesiac SATRO zacalo :)
je to mediagurad seca 2 (to sifrovanie)
zatial nikto neprisiel nato ako to desifrovat bez original karty!!!!

a jedina karta co mi tu niekto poradil, co vie aj karty
je
http://www.dvbshop.cz/index.php?w=produkt&id=99#

Ale mala by sa dat spravit citacka kariet
nieco ako pre SIM na mobil, pripojit ku kompu
a potom to softverovo dekryptovat v programe na pozeranie TV
treba popozerat programy na DVB-S je to presne to iste.
grope (2)|13.6.2005 17:02
miskol
A uz si aj skusal nejako to dekodovat?
Pocul som o tom sposobe s citackou, ale iba pokial sa jedna o DVB-S. Skusil si to aj na DVB-T? Alebo vies o niekom, co to skusal a nebol uspesny?
NA DVB-S su tie iste programy, ale nie v slovencine alebo cestine. A deti tomu este nerozumeju. Mal by som zaujem napr. o Discovery alebo Animal planet, ... Vie niekto poradit? Pokial som zistoval, tak boli nejaki frajeri, co dekodovali UPC v PC, ale tomu je vraj tiez uz koniec, lebo v novych kartach maju BIOS, ktory to uz neumoznuje... Alebo ma miekto ine info? Pripadne vie poradit, pomoct?
V mene svojich zvedavych deti vdaka... :-)
exTNT (1421)|13.6.2005 17:43
Pánové, praktickou zkušenost s tím nemám, ale dle mého by to mohlo jít i s tou AS2 (kterou mám a jsem s ní velmi spokojen) a programátoru Phoenix.
Zkuste se podívat na stránky http://www.skystar2.info, sice se věnují hlavně DVB-S, ale karta SkyStar2 je prakticky totožná s kartou AirStar2 (obě postavené na stejné čipové sadě).
Pokud na těch stránkách navštívíte fórum, možná tam najdete alespoň náznak odpovědi na své otázky, pokud nenajdete, zkuste se zeptat i tam.
Pokud ovšem něco najdete, byl bych vám vděčný, kdybyste nám sem případně dali odkaz, protože jakkoli to v ČR zatím není aktuální, ten den jednou přijde a kdo nebude připraven, bude :-((( .
blueant (820)|13.6.2005 22:33
podla mna by to malo ist s phoenixom a pluginom poormancam ktory je urceny na SECA karty.

SATRO co viem pouziva najmodernejsie SECA2 karty ver. 7.3 takze vycitanie momentalne nehrozi.
miskol (39)|14.6.2005 15:55
no ja som myslel nieco ako zdielanie po inete ako to slape na DVB-S kartach a urcite by to slapalo aj na DVB-T kartach
je to rovnaky princip, akurat nizsia frekvencia

Ja som zatial neskusal nic
ale s tou MNDS nepocitam lebo mi ju rusi Wi-Fi
a kamarat co to ma mi hovoril ze sa nato neda ani pozerat same kocky, cierny obraz,... takze srat nato :)
blueant (820)|14.6.2005 16:19
Zdielanie nema nic s frekvenciami.

Je poziadavka v ECM tak plugin posle na server-CW a ak karta odpovie dojde ti DW a nabehne obraz.
To by slo isto.
miskol (39)|15.6.2005 23:58
[quote=blueant]Zdielanie nema nic s frekvenciami.

Je poziadavka v ECM tak plugin posle na server-CW a ak karta odpovie dojde ti DW a nabehne obraz.
To by slo isto.[/quote]

presne tak som to myslel :)