Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 65 z 65

Téma: Cinema Craft

Nováček Avatar uživatele prosign
    Registrace
    Jun 2005

Pre Laru:

Takže ešte raz po poriadku:
    1. VOBy načítaš do DVD2AVI a uložíš projekt do súboru "film.d2v". (SAVE PROJECT F4).
    2. Tento súbor načítaš do utilitky VFAPICodec (musíš nainštalovať) a prevedieš na niečo ako virtuálny AVI súbor.
    3. Bod 1 a 2 trvá pár minút.
    4. Potom to už môžeš načítať do CCE.

Takto to funguje aj s AVISynthom. Ale podľa mojich skúseností - väčšie problémy. S mojím postupom som nemal nikdy žiadne problémy. Takto vytvorený AVI prehráš v hociakom prehrávači.

Ináč tu niekto spomínal, že CCE je slabý a najlepší je ProCoder a MainConcept. Blbosť!!! ProCoder a CCE sú profesionálne produkty, ale MainConcept je určený pre domácnosť a nemôže sa rovnať s CCE aj keď dosahuje veľmi slušné výsledky. Keď treba použiť nižší bitrate (napr. 2,5 hod. film) tak sa MainConcept na CCE nechytá.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Lara
    Registrace
    Sep 2005

To Prosign:

Jo dekuji, uz jsem na to taky prisla, diky ruznym navodum. Zkousela jsem oba pristupy *avi i *avs a jediny rozdil je v rychlosti CCE. Pokud jede z avi, tak mu to trva asi o 0,5h dele. Ale vysledna kvalita je stejna. A rozhodne rozdil kvality mezi Shrinkem a CCE je videt!! Takze u dlouhych filmu na CCE nedam dopustit a je to ciste muj nazor

Jedine s cim se potykam, je, ze mi bohuzel nechodi verze CCE 2.70 V praci mi to slo ok a doma mi to pri spusteni enkodovani hodi neznamou chybu. Takze se snazim najit nizsi verze 2.67 nebo 2.66 ktere mi jdou, jen u nekterych to žuchne (jen CCE) pokud chci spustit "VBR bit allocation".
    Kdyby jste prosim nekdo vedel o necem kde se daji najit trial verze, sem s tim!
    (mam 2.50.1.0, 2.66.1.1., 2.67.0.9, 2.67.0.23 a hledam ev. 2.67.0.11. 0.13, 0.27, 0.29 atd.

Je tu občas Avatar uživatele imported_luky
    Registrace
    Feb 2007

Chrlis jeden nesmysl za druhym. Mit temer komplet radu CCE SP a vybirat, ktery jde a ktery nejde je hovadina, ktera nema obdoby. To uz musis mit pekne rozhaseny OS, kdy mas takove problemy. Nejdriv si ho dej dohromady. Nikdy jsem se nesetkal s tim, ze nejaka verze mi nejela a bylo to jedno zda to byl trial nebo jiny. A samotny ekoder pouzivat je umeni (hlavne ho spravne nastavit). Proto je uz lepsi vyuzit treba Rebuilder a jemu podobne GUI, ktere najdes na doom9.org. A hlavne pokracuj v ziskavani info, nebo to co pises se neda cist!!!

Nováček Avatar uživatele Lara
    Registrace
    Sep 2005

Luky:

Bez komentare! Moc hezky jsi mi poradil. Dekuji!

Je tu pravidelně Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Připojil bych se k prosbě o starší verzi CCE. Soft DVD2DVD-R 1.8.4 neumí s novějšími verzemi pracovat a já právě tu verzi 1.8.4 potřebuji. Díky za tip (tedy za link).

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. 24p Cinema Mode ?
    Od Gounesek v sekci Editace videa
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-06-2008, 16:27
  2. Cinema Craft Encoder
    Od Miloš2 v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-05-2008, 10:50
  3. z CINEMA na 16:9