Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Avid Xpress DV 3, Pyro II a Mini DV kamera Sony PC8E

Frogusik (42)|3.6.2004 22:41
Jsem uz bezradny, nedari se mi nahravat z kamery do Avida, kamera nekomunikuje, porad pise ve status okne waiting a nic, v DV select mam navoleny Avid/texas instrument.... ne Microsoft DV... a stale nic. Pokud navolim Microsoft DV a restartnu kameru, tak treba WINDV chodi, ale Avid si ani neskrtne, tentokrat pise NO Deck.

WIN 2k, SP4, Pyro II DV radic
Mini DV kamera Sony PC8E
Avid Xpress DV 3
...

V googlu jsem nasel diskusi, kde ten problem resili take, ale nevyresili:
http://www.globalmediapro.com/av/messages/68168.html

nevite nekdo o zpusobu jak to rozchodit?
stayman (12393)|3.6.2004 23:08
No a preco si nevystacis s tym WinDV ??? Ajk ja ho niekedy pouzivam,drzi jak pribity !!!
Frogusik (42)|3.6.2004 23:48
No asi vystacim, kdyz me stve, kdyz mi neco nefunguje, kdyz by to mohlo fungovat lepe, mimo to import z DV avi do AVIDa zdrzuje..... export do Quicktime reference je uz bleskovka, nemate nahodou nekdo neco jako WINDV, ale aby to pouzivalo balik *.mov?
stayman (12393)|4.6.2004 00:10
Ale AVID nepouziva *.mov, on pouziva QT DV kodek, tak preto ta to zdrzuje.. Inak ti fandim s tym AVIDom, klobuk dole, za sa ti to aj chce... navyse je uz davno 4.x verzia 9-)
Frogusik (42)|4.6.2004 00:19
Dik za podporu....

tak neco, co mi to nabere do QT DV, aby se to nemuselo rekompresit....

No kdyz Avid verze vyssi nez 3 uz chce XP, no asi prejdu... ale budu muset dokoupit RAM pamet.... No ale treba ten problem z nabiranim z kamery ma prave jen ta verze 3, podle konferenci na netu asi jo, no uvidime...
Hawkey_tvf (434)|4.6.2004 11:08
posledny xpress dv je tusim 3.5.3, 4ka je Xpress Pro, ak ma RAM neklame