Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: Moj pribeh z DVD Verbatim

Nováček Avatar uživatele vobluda
    Registrace
    Nov 2004

Mam TEAC DV-W516G, doteraz som palil na media DVD-R 8x Verbatim, vzdy bez akychkolvek problemov. V krame ale teraz maju uz ina 16x. Tak som si kupil 20ks (balene po 10ks). A ideme napalovat. Nero mi ponukne najvyssiu rychlost 4x. Co to ma znamenat? Nevadi, kaslem na to, dam palit. Vsetko sa rozbehne, nero si pripravi zapis a BUM, vyhodi mi okienko: Illegal medium..... Vyberiem s krabice druhe. TO iste. Skusim tretie....stvrte....to iste. Asi vadna varka, pomyslim si. Otvorim druhu krabicu.... to iste.... a KUA!!!
    Idem k druhe PC, vyplaovacka LG, neviem presne tym, a tam vsetko v pohode, pali 16x, a spatne potom skusam dane dvd nacitat na mojom teacu - ide.
    To je v skratne moj pribeh s Verbatim. (teraz mam 20 diskov, ktore musim chodit palit k susedovi....

Alebo mam nejaku moznost, ako ich rozpalit na Teacu? (firmware ma posledny...)
    Abo este poradte na aku znacku medii prejst (chodiace 100% s Teacom)

GBU!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele fofr
    Registrace
    Mar 2004

za chvlu tu mas reakciu od Rika
    a reklamu na najlepsiu napalovacku na svete

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

To bude zrejme tim, ze ten Teac neumi 16x media DVD-R a zrejme ho nepozna, zkus novejsi firmware, jestli nejaky je

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Verbatim DVDmínusR 16x som este neskusal, ale Verbatim DVDplusR 16x ano, vysledky su tu:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4379

ale aj ty potvrdzujes, ze LG je najlepsia na svete, co nie je nic nove !

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

mínuska bezproblémů na Pioneer 108, i 16x , ale pálím je 6x, před chvilkou jsem zahlídl na CDR, že Teac má nové firmwary, tak se mrkni, jestli to nepomůže

Banned
    Registrace
    Feb 2007

[quote=Libor]mínuska bezproblémů na Pioneer 108, i 16x , ale pálím je 6x, před chvilkou jsem zahlídl na CDR, že Teac má nové firmwary, tak se mrkni, jestli to nepomůže[/quote]

Hmm, ale on predsa nema Pioneer ale Teac 516G = OEM LiteOn a este má LG, ktora tie media vypali spickovo !!! \/ :-E

Inak tu je FW, ale nech cita pozorne aj o tom [b]W[/b]:
    [url]http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/teac/dvw516g.html[/url]

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

Tak vas trochu schladim, pretoze ja mam HP, co je vlastne LG 4162B(LightScribe), a ta mi tiez na DVD-R 16x Verbatim ponukne takisto len 4x palenie, zato na DVD+R 16x Verbatim v pohode pali 16x, aj ked len na konci. To minusko Verbatim som este nepalil, len som skusal, co mi ponukne vypalka za rychlost.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Hrozne daco co su to za zmetky

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Mike
    To bude zrejme tim, ze ten Teac neumi 16x media DVD-R a zrejme ho nepozna, zkus novejsi firmware, jestli nejaky je
    Tys to trafil, ten TEAC vie DVD-R iba 8x

Banned
    Registrace
    Feb 2007

[quote=Milosbb]Tak vas trochu schladim, pretoze ja mam HP, co je vlastne LG 4162B(LightScribe), a ta mi tiez na[b] DVD-R 16x Verbatim [/b]ponukne takisto len 4x palenie, zato na [b]DVD+R 16x [/b]Verbatim v pohode pali 16x, aj ked len na konci. To minusko Verbatim som este nepalil, len som skusal, co mi ponukne vypalka za rychlost.[/quote]

A pre teba plati to iste kamosu, tych 16x@16x u DVD+R je najskor overspeed, ak neklames \/ :-E

[url]http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/hp/dvd640b.html[/url]

Registrace
    Nov 2004

StayMan by €RikŁ€
    Netrep. Ta moja vypalka (GWA 4162B) plusky vypaluje 16x a minusky 8x,
    pricom to konkretne DVD-R Verbatim 16x mi ponukla len 4x, aj ked mala aspon 8x.
    Ale s vypalkou ako takou som zatial spokojny, aj s funkciou LightScribe

Tu je test :tam kde zacinaju PI prekracovat 10, tam uz palila 16x

Banned
    Registrace
    Feb 2007

[quote=Milosbb][b]StayMan by €RikŁ€[/b]
    Netrep. Ta moja vypalka (GWA 4162B) plusky vypaluje 16x a minusky 8x,
    pricom to konkretne DVD-R Verbatim 16x mi ponukla len 4x, aj ked mala aspon 8x.
    Ale s vypalkou ako takou som zatial spokojny, aj s funkciou LightScribe[/quote]

Myslim ze tu trepes ty, pretoze ziadne podstatne info si neuviedol, ziadny typ toho HP a teda sme sa nemali ako dozvediet ani to, ze palit nevie DVD-R 16x !!!! A napisal som to len kvoli tomu, ze som cital az vtedy Mikehoprispevok, tak som nazrel do specifikacii tych vypaliek a dokonca ta tvoja (HP ako 4162) na [url]www.cdr.cz[/url] ani nie je kamosususu !!! \/

[quote=Milosbb]Tak vas trochu schladim, pretoze ja mam HP, co je vlastne LG 4162B(LightScribe), a ta mi tiez na[b] DVD-R 16x Verbatim [/b]ponukne takisto len 4x palenie, zato na [b]DVD+R 16x [/b]Verbatim v pohode pali 16x, aj ked len na konci. To minusko Verbatim som este nepalil, len som skusal, co mi ponukne vypalka za rychlost.[/quote]

Si este raz precitaj co si pisal o tych Verbatim DVD-R 16x, sak ty tu z nas robis idiotov a ani sam nevies, ze tym najvacsim si ty, pretoze ak mam vypalku co podporuje DVD-R iba 8x, tak si nebudem zbytocne kupovat 16rychlostne media !!!! Inak povedane, tvoja vypalka ich jednoducho ani nechce!!! :-E :-E :-E

Registrace
    Nov 2004

[b]StayMan by €RikŁ€[/b]

Tak mi v BB zozen 8x rychlostne media Verbatim, ked su uz len 16x !!!
    / A to plusove DVD+R 16x bolo dodane s mechanikou.

A o mojej vypalke je tu cely trejd, do ktoreho si prispieval aj ty :
    [url]https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4202[/url]
    A tu je dokaz, ze je to 4162B, Martin z cdr.cz ma kvoli tej vypalke kontaktoval,
    aby som mu poskytol info ohladom tejto vypalky.

[img]http://www.milosbb.szm.sk/images_TV_Freak/4162B.jpg[/img]

A ked ma nastves, tak ta vymazem z mojho CD :-D . Vies co mi to dalo prace,
    zistit ako sa ten blby znak Euro v tvojom nick-u pise v tom LightScribe Labeling softe? :-D

[img]http://www.milosbb.szm.sk/images_TV_Freak/074.jpg[/img]

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Mozem ma vymazat, pretoze si o tej vypalke nic nevedel, ja to nepotrebujem vediet, mne staci, ze viem kde kupit Verbatim DVD-R 8x A ked to nevies ty, tak sa ma spytaj, maju ich jak v Euromedii, tak v Aktive !!!!!!

Registrace
    Nov 2004

V Euromedii si asi tazko nieco kupim, ako sustruznik v pracovnom pomere
    nemam IČO a teda ako sukromnej osobe by mi aj tak nic nepredali a tych par ks(5-10),
    ktore do mesiaca vypalim, si kupim aj v PC shope a nebudem platit stovky korun za dovoz. Na TV Freak nie je kazdy obchodnik s PC a komponentami!
    Takze vypalim 16x media 4x rychlostou a som bez starosti. No problem je len s Verbatim DVD-R16x, ostatne pali v pohode 8x.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD TESLA: SMUTNÝ PŘÍBĚH
    Od Pikobus v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 12:46
  2. Verbatim 16x printable
    Od Dolphy v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 02-05-2006, 18:34
  3. Verbatim DVD-R DL - problem