Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Špatné vypalováni

sandy (29)|9.8.2005 22:37
Nevíte někdo čím může být způsobeno, že při vypalování mi strašně kolísá
hladina zásobníku a výpal trvá dost dlouho?
stayman (12393)|9.8.2005 22:43
PIO
wencaS (853)|9.8.2005 23:10
hehe. dnes se mi to taky stalo. v dekrypteru klesal bufer zarizeni (ten vpravo) cca ke 2% v intervalu asi 1sec; lital sem tam. a bylo to biosem. mel sem v biosu VIA SATA IDE RAID na [auto]. po restartu a zakazani uz pohoda.
presto je to dvd prehratelne a test taky vypadal dobre.
sandy (29)|10.8.2005 06:42
co je PIO?
wencaS (853)|10.8.2005 09:32
tohle mel StayMan by €RikŁ€ na mysli:
tento pocitac ->pravy klik->vlastnosti->hardware->spravce zarizeni->radice IDE ATA/ATAPI
primarni kanal IDE a sekundarni kanal IDE dvojklik->upresnit nastaveni tam je to PIO. nastav na DMA.
sandy (29)|10.8.2005 17:55
jo tak to je ono.
Jen mi to nešlo přehodit., tak sem dal odebrat celej řadič, a už je to v pohodě.
Díky moc za radu, je to moje záchrana.
KRA (1)|8.9.2005 18:08
Po vypálení v Neru je čitelná jen část, DVD je vypáleno do konce a Nero nehlásí chybu. V playeru nebo PC vytuhne a tak i zůstane . Nejde grabnout a pokud mrtvé jen hraje , pak ovšem dokonale :-) : Opětné vypálení stejného souboru OK. ????????
Libor (526)|8.9.2005 23:51
[quote=KRA]Po vypálení v Neru je čitelná jen část, DVD je vypáleno do konce a Nero nehlásí chybu. V playeru nebo PC vytuhne a tak i zůstane . Nejde grabnout a pokud mrtvé jen hraje , pak ovšem dokonale :-) : Opětné vypálení stejného souboru OK. ????????[/quote]
tomuhle nějak nerozumím, zkus to podat trochu srozumitelněji

jinak by nebylo špatné tu udělat něco jako FAQ ohledně toho DMA, nějak často se tu zbytečně objevují dotazy jako pálím jen 2x, kolísá
hladina zásobníku a výpal trvá dost dlouho atd atd