Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prepojenie s S-VHS

m-bryo (32)|8.8.2005 10:05
Cafte freakeri.

Poradte mi prosím :-((( Chcem z jednej kamery do druhej prehrať natočený materiál.Konkrétne z D8 do miniDV, obydve sú Sony.Ja som prepoll na kamere vstup, aj sa mi viideo zobrazí, ale keď chcem nahrávať vypíše mi , že nemám v kamere memory stick :-? :-? Už som to reaz robil, síce s dvomi miniDV, ale podľa mňa to nehrá rolu.
Modena (1706)|8.8.2005 10:22
Nepochopil jsem, proč bys to "hnal" přez S-VHS konektor, když máš obě nahrávky DV! Nebo máš na té D8 nějakej analogovej záznam, co chceš digitalizovat ? Upřesni to, prosím a pak Ti bude pomoženo :-) ! :-R
redburger (499)|8.8.2005 11:46
rovno cez firewire to daj do pc a mas.
naco davat z jednej digitalnej kazety na druhu???
ak tamta bola nahrata na hi8 tak ked to das z tej d8 cez firewire,mas to uz zdigitalizovane.
netak???
stayman (12393)|8.8.2005 12:11
Modena
S tym vystupom S-Video tiez nebude ziadnu Hi/8 digitalizovat,takze FireWire 9-)
Modena (1706)|8.8.2005 13:53
StayMan by €RikŁ€
A to chceš jako říct, že analogovej záznam z kamery D8 po kabelu S-VHS bude na miniDV kameru s analogovým vstupem nahrávat analogově ?
Mike (617)|8.8.2005 14:01
S-VHS je vzdy analogova, tak to ta miniDV bude opet digitalizovat z analogu, coz je nesmysl, to se vracis o 20 let zpet

bud to natahni do PC a pak pust zpet do druhe kamery nebo funguje i 4pin-4pin Firewire kabel a propojit jim kamery a nahrat to rovnou tak, osobne jsem to takto delal prave v kombinaci D8->miniDV
redburger (499)|8.8.2005 14:35
jojoooo len mala pripomienka - aby ta mini dv mala dv in 9-)
Krtek (1279)|8.8.2005 15:20
m_brio: Nemáš náhodou ta tý kameře přepnuto na Memory? Snadno se to přehmátne a ta kamera chce pak ukládat na kartu. Pokud ji tam nemáš, tak Ti vyskočí tahle hláška. Myslím že tohle bude kámen úrazu, protože jinak to není možný. Dělal jsem to několikrát.
Modena (1706)|8.8.2005 15:33
To je fakt dobrý - my se tady snažíme zase věštit z křišťálový koule, co vlastně má tazatel za zdrojové video - jestli analog, nebo digitál, co s tím vlastně chce dál dělat, a mi tu všichni sborem meleme kravinu za kravinou a víme v podstatě prd . . . :-E
Mike
Jak víš, že zdrojový video je D8 a ne třeba Hi8 ? 9-) Pak by to smysl mělo, né ? Ale pouze v případě, že ta mini DV má A/D převodník ! Budu věštit - když jedna digitální kamera z druhé jakékoliv kamery zobrazí video kabelem S-VHS, má ten převodník a určitě má i DV in !:-R Jestli je zdrojové video digitální, bylo by propojení obou kamer kabelem S-VHS ne návrat o 20let zpátky, ale pěkná kravina ! :-E :BB:
redburger
Tazatel píše o S-VHS kabelu (propojení) . Kdyby byl záznam skutečně D8 a chtěl ho převést na miniDV, pak máš recht ! :BB:
krtek
Konečně k věci ! To by mohlo bejt, jak píšeš ! :BB:
redburger (499)|8.8.2005 17:20
Modena
sak toto,ze nikto nevie aky je ucel toho kopirovania a tak.a ake su tie kamery.a na akej kazete je to video,ci d8 ci hi8...hmhmmm§
potom tazko poradit .....tak tak :BB:
m-bryo (32)|8.8.2005 18:23
Caf chalani.

Už som si spomenul. Spravil som to.Jasnačka, že má vstup.Aby som to vysvetlil. Nechcel som trepať domov šéfovu D8 čku, a mal som iba S-VHS kabel,tak som to iba prekopíroval na svoju kameru ktorú som mal poruke. To, že bude z digi analóg potom zasa digi, pravdaže viem 9-) 9-) Jemu to stačí, aj tak sa mi snažil vysvetliť, že s tou kamerou sa dá natiahnuť do počítača video iba cez USB, ano , ale streaming 9-) 9-) :-((( :-D Takže prvú kazetu tak natiahol, bez zvuku a viete si predstaviť v akej kvalite :-E :-E Dúfam, že som to nejako vysvetlil aby ste pochopili :-E :-E )Co človek rýchlo nespravý pre šéfa :-E Ináč díky.

Keď už píšem, kto mi pomôže vyliečiť soft od VASST :-? :-? please :-((
Modena (1706)|8.8.2005 18:44
Nó - tak teď jsi nám to objasnil - . . . se z toho po*eru . . . 9-)
By mě zajímalo, jestli sem taky někdy ňákej tazatel konečně napíše pod čáru :

Hoši, dotaz myslím vážně, potřebuju pomoct !
nebo
Hoši, jen jsem se ptal, aby řeč nestála a vy jste se pobavili - neboli - v podstatě si z vás chci udělat p*del . . . :-E
m-bryo (32)|8.8.2005 18:49
Tak zatial ma nikto nnasral ako TY, vole \/ \/ \/ :(( Asi so zo srandy písal, že chcem pomôcť. Jasnačka čo môžem očakávať od premieristu :-E
Modena (1706)|8.8.2005 19:16
No, po tý Tvý odpovědi jsem ani nic jinýho nechtěl, vole . . . :-E
Když se na něco zeptáš v 9 a v přesvědčení ve vlastní dokonalou a všeobjasňující otázku se sem po devíti hodinách s pytlem keců uráčíš zpátky, seš chumaj a tečka ! :((
redburger (499)|8.8.2005 22:49
9-)
m-bryo (32)|9.8.2005 08:02
pre Modena: vôbec nie som dokonalý, potom by som sa asi nepýtal na tomto fóre. Ja si myslím, že ty sa považuješ za dokonalého, kdežto podľa tvojich odpovedí tomu vôbec nenasvedčuje, a to už dlho sledujem toto fórum.Ale nechcem sa s tebou hádať predsa nie kvôli tomu to tu je.Mimochodom celý deň nemôžem sedieť na nete, takže preto som sa ozval až neskôr.Zbohom zbraniam.
Modena (1706)|9.8.2005 10:40
StayMan
Tím odkazem jsi mi vůbec nevysvětlil, jak jsi to myslel !
[quote]Modena
S tym vystupom S-Video tiez nebude ziadnu Hi/8 digitalizovat,takze FireWire 9-) [/quote]
Výstupem S-VHS samozřejmě můžeš digitalizovat natočené ( analogové) video a to v případě, že má druhá nahrávající kamera analogový vstup, protože vede k A/D převodníku - spousta lidí si takto digitalizuje svůj původní analogový master archiv ! ! ! Žádnej 1394 pro digitalizaci nepotřebujou !:-R
m-bryo
OK - tak se ptej, když máš čas reagovat na případné další dotazy, protože v opačném případě pak rozpoutáš jen další otázky, co nemají odpovědi a pomoženo Ti tím pádem nemůže být! Moje otázka tedy zněla - chtělo embryo po nás vlastně tu odpověď ? Nediv se, žes mě na*ral !
K dokonalosti většině znás chybí strašně moc - můj názor je takový, že k tomu je tohle fóru, aby se člověk dozvěděl víc než ví teď a jestli se tu někdo vytahuje a hlásá pouze bludy, nevydrží dlouho, protože ostatní zde si to nenechají líbit - to jen k té mé Tebou zmíněné dokonalosti . . . :-R :BB:
stayman (12393)|9.8.2005 10:44
Netoc sa okolo osi !!! :-D
m-bryo (32)|9.8.2005 10:45
Priznávam máš pravdu Modena :BB: odteraz budem sa pýtať, keď budem môcť aj reagovať :BB: