Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Panasonic NV-GS11 : mám do ní jít ?

Kalda
    Guest

Moc se mi líbí Panasonic NV-GS11, mám do ní jít ? Nebo má nějaké nešvary, o kterých z recenzí nevím ? Dík za info.
    Kalda
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Za tie prachy nie je co riesit (pokial nezozenies starsuz GS-30 s 1/4" CCD), ale 24x OPTICKY ZOOM urcite ocenis...

http://www.kasa.cz/index.php?0:2ananvgs11:0

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Mám ji doma a pocity jsou smíšené. Za ty prachy je dobrá, ale při vytočení zoomu na maximum jsou tam už dost znát tmavý rohy, při natáčení při nízkém osvětlení (třeba večer, místnost osvětlená žárovkou u stropu) mi to do všeho "klíčuje" takovej divnej žlutomodrej vzorek, a naopak při točení proti světlu dělá svislý světlý pruhy. Pokud o tom ale člověk ví a dá si na to pozor tak je dobrá.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kasuha
    Mám ji doma a pocity jsou smíšené. Za ty prachy je dobrá, ale při vytočení zoomu na maximum jsou tam už dost znát tmavý rohy, při natáčení při nízkém osvětlení (třeba večer, místnost osvětlená žárovkou u stropu) mi to do všeho "klíčuje" takovej divnej žlutomodrej vzorek, a naopak při točení proti světlu dělá svislý světlý pruhy. Pokud o tom ale člověk ví a dá si na to pozor tak je dobrá.
    1. tmavý rohy = vinetácia
    2. žlutomodrej vzorek = 1x 1/6"CCD
    3. svislý světlý pruhy = smear effect

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 14:42
  2. Problém s obrazem (panasonic nv-gs11)
    Od quinter v sekci Videokamery
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2010, 17:47
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 23:28
  4. NV-GS11 a časový kód
    Od Wojnar v sekci Videokamery
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-12-2006, 10:53