Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic NV-GS11 : mám do ní jít ?

Kalda (0)|2.6.2004 12:07
Moc se mi líbí Panasonic NV-GS11, mám do ní jít ? Nebo má nějaké nešvary, o kterých z recenzí nevím ? Dík za info.
Kalda
stayman (12393)|2.6.2004 13:19
Za tie prachy nie je co riesit (pokial nezozenies starsuz GS-30 s 1/4" CCD), ale 24x OPTICKY ZOOM urcite ocenis...

http://www.kasa.cz/index.php?0:2:pananvgs11:0
kasuha (26)|9.6.2004 09:11
Mám ji doma a pocity jsou smíšené. Za ty prachy je dobrá, ale při vytočení zoomu na maximum jsou tam už dost znát tmavý rohy, při natáčení při nízkém osvětlení (třeba večer, místnost osvětlená žárovkou u stropu) mi to do všeho "klíčuje" takovej divnej žlutomodrej vzorek, a naopak při točení proti světlu dělá svislý světlý pruhy. Pokud o tom ale člověk ví a dá si na to pozor tak je dobrá.
stayman (12393)|9.6.2004 12:06
[quote=kasuha]Mám ji doma a pocity jsou smíšené. Za ty prachy je dobrá, ale při vytočení zoomu na maximum jsou tam už dost znát tmavý rohy, při natáčení při nízkém osvětlení (třeba večer, místnost osvětlená žárovkou u stropu) mi to do všeho "klíčuje" takovej divnej žlutomodrej vzorek, a naopak při točení proti světlu dělá svislý světlý pruhy. Pokud o tom ale člověk ví a dá si na to pozor tak je dobrá.[/quote]

1. tmavý rohy = vinetácia
2. žlutomodrej vzorek = 1x 1/6"CCD
3. svislý světlý pruhy = smear effect