Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

RADIX DTR-9000 PVR

sebista (26)|5.8.2005 21:36
Hledam nejaky slusny set top box a tenhle se mi libi, da se dokonce prikoupit i IDE HD. Mate nekdo zkusenost?
Radeq (277)|7.8.2005 14:49
Jojo, testoval jsem ho, a kdybych nemel Siemens M740, za ty penize je to taky hodne dobra volba. Akorat pozor na problem s diskama Seagate, ty mu nejak nechutnaj, ale treba s Hitachi nebo Maxtorem (nejlip 8 MB cache) je to uplne bez problemu. Prijem super (tuner Thomson), v zaznamu jde pak delat i znacky (neco jako kapitoly u DVD) a je i moznost oznacit useky, ktery se maj pri prehravani automaticky preskocit (reklamy). Pokud chces ale zaznam dal zpracovat a treba i archivovat, musis vzdycky disk vyndat a pripojit k PC, coz je trosku potiz (disk ma sice vlastni format, ale nejaky utility na stahnuti dat se na netu najdou a fungujou, to jsem i zkousel), jinak zadny USB nebo LAN nebo neco aby to slo bez otvirani case to bohuzel nema, ale zase za ty penize... Pokud bys ho chtel koupit tady, bylo by to mily, ale pochopitelne jak libo 8-). Kdyztak mi posli soukromou zpravu a domluvime se tam, aby tu nekdo nemel reci kvuli reklame. Dik a gudlak!
osvold (21)|30.8.2005 21:25
hledal jsem googlem ty zminene utility pro stazeni dat z disku DTR-9000 do pc a nejak to nemuzu najit, nemuzete mi prosim nekdo poradit, kde nebo co mam hledat? :) Diky moc predem
Radeq (277)|1.9.2005 18:45
[quote=osvold]hledal jsem googlem ty zminene utility pro stazeni dat z disku DTR-9000 do pc a nejak to nemuzu najit, nemuzete mi prosim nekdo poradit, kde nebo co mam hledat? :) Diky moc predem[/quote]
Zkus treba tohle nebo tohle anebo tohle.

Kdybys zkousel jeste hledat dal nekde na Googlu, jde o vlastni file system STAVFS, kterej pouzivaj PVR rekordery Pace, Humax, Opentel a dalsi, ale potiz je v tom, ze jsou v ruznejch mirne klonovanych verzich (s klicovym slovem Radix se asi moc nechytnes). Trochu si s tim pohraj a neco z toho disku urcite dostanes. Me se to teda povedlo, ale je to uz skoro pul roku co jsem to naposledy zkousel (vyplivne to transportni streamy, ktery pak standardne nacpes do ProjectX a je to). Gudlak!
osvold (21)|1.9.2005 19:06
dekuji mnohkrat, presne tak, s klicovym slovem "radix" jsem byl bez sance, napisu sem, co fungovalo a s jakym nastavenim, ale nevim presne, kdy se k tomu dostanu.
ARCTIA (4)|18.11.2005 11:27
chodí to dobře a jsem s ním spokojený, dal jsem tam 120GB HD Western Digital 8MB Cach a vše OK
ARCTIA (4)|22.11.2005 10:12
osvold
ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak jsi pochodil s převodem dat a jak ti to fungovalo?

díky za odpověď [email]arctia@seznam.cz[/email]
crossek (3)|23.11.2005 10:40
tahle hračka mě taky zaujala, pokud by bylo vyřešeno stažení dat do PC tak bych se asi pro to rozhodl
Encore (85)|13.2.2006 16:01
Ja o tomto příjmači taky uvažuju a chci se zeptat, jak je to s tim prevodem formatu do PC.
Encore (85)|13.2.2006 16:17
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=54385&CatId=18845853
chtel bych jeste poprosit, jestli by ste se koukli na tento disk a rekli, jestli s nim mate v tomto primaci nejake zkusenosti, pripadne by ste mi ho doporucili.