Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Formát RMVB

tzdenek (27)|4.8.2005 22:06
Zdravím, nevím zda jsem se trefil zrovna do správné rubriky. Mám stažený film po rozbalení ve formátu DVDRip.XVID.rmvb. Nejde mi to přehrát ve Windows media player,quick time, ani MP player. Můžete někdo poradit? Dík Zdenek
exTNT (1421)|4.8.2005 22:19
A co třeba Real Player (real media variable bitrate)?... :-)- A co třeba Google? A co třeba filext.com??? 9-)
Ale vono je jednodušší se zeptat, než zapojit šedou kůru, že jo? :((
stayman (12393)|4.8.2005 22:59
A skus aj RealAlternative...
kadel (77)|4.8.2005 23:18
Všimnul jsi si že tzdenek , tedy alespoň podle počtu příspěvků možná tepre začíná ( jako já ) ty chytrolíne? Co tam máš dál?
exTNT (1421)|5.8.2005 00:03
[quote=kadel]Všimnul jsi si že tzdenek , tedy alespoň podle počtu příspěvků možná tepre začíná ( jako já ) ty chytrolíne? Co tam máš dál?[/quote]
Ano? A s čím vlastně začínáte, s internetem? Nebo s používáním mozku?
Tak tady máš jednu základní poučku.
A toho chytrolína si nech pro svýho fotra a svoje off topic :-k pro sebe! Odpověděl jsi na to, na co se "tzdenek" ptal? Na rozdíl ode mne ne, tak co se do toho se*eš? Seš nějakej ombudsman nebo co? 9-)
kadel (77)|5.8.2005 08:14
Nechci tady chatovat ale odpovědět musím. Tobě asi nedochází , že tzdenek může být starý 10 let nebo 60. Že k narozeninám, před měsícem dostal počítač a už teď v googlu si našel , že by se měl ptát třeba tady na fóru. Ty mu sice poradíš ale hned ho natřeš aby ho to asi přestalo bavit. Poradíš mu odkaz na 2 weby jeden už zná v tom vyhledal tvfreak a narazil na tebe , jeden v angličtině a on nemusí umět anglicky. Ještě jsi mu měl poradit ať jsem neleze dokud se nenaučí anglicky (ty máš asi hodně našlápnuto AJ - soudím podle podpisu,příspěvků.).Já jsem mu skutečně neporadil protože to nevím. Až budu takový odborník jako ty tak buď normálně poradím nebo se zdržím. Vezmi si příklad z Fantase - neviděl jsem , že by z někoho dělal blbce a pro toto fórum toho dělá opravdu hodně. Na tvoji případnou reakci - jestli budeš mít nutkání odpovídat , omlouvám se , ale já už touto formou reagovat nebudu protože toto je fórum o videu. Ps. http://www.fuckinggoogleit.com/ - jestli ti někdo nepomáhal tak fakt dobrý !
exTNT (1421)|5.8.2005 08:47
[quote=kadel]Nechci tady chatovat ale odpovědět musím. Tobě asi nedochází , že tzdenek může být starý 10 let nebo 60. Že k narozeninám, před měsícem dostal počítač a už teď v googlu si našel , že by se měl ptát třeba tady na fóru. Ty mu sice poradíš ale hned ho natřeš aby ho to asi přestalo bavit. Poradíš mu odkaz na 2 weby jeden už zná v tom vyhledal tvfreak a narazil na tebe , jeden v angličtině a on nemusí umět anglicky. Ještě jsi mu měl poradit ať jsem neleze dokud se nenaučí anglicky (ty máš asi hodně našlápnuto AJ - soudím podle podpisu,příspěvků.).Já jsem mu skutečně neporadil protože to nevím. Až budu takový odborník jako ty tak buď normálně poradím nebo se zdržím. Vezmi si příklad z Fantase - neviděl jsem , že by z někoho dělal blbce a pro toto fórum toho dělá opravdu hodně. Na tvoji případnou reakci - jestli budeš mít nutkání odpovídat , omlouvám se , ale já už touto formou reagovat nebudu protože toto je fórum o videu. Ps. http://www.fuckinggoogleit.com/ - jestli ti někdo nepomáhal tak fakt dobrý ![/quote]
Ptal jsem se Tě na to už v minulém příspěvku, ale protože máš evidentně nějakou úchylku, která Ti brání pochopit dotaz a odpovědět na něj, zkusím to napsat ještě jednou, co nejjednodušeji:
Co je Tobě do toho, jakou formou já píšu svoje příspěvky?
Jsi Bůh? Ombudsman? Robin Hood? V. I. Lenin? Pokud ano, pak je to v pořádku. Pokud ne, strč si svý dementní mentorování do zadku a když už máš potřebu si ventilovat svoje voteklý ego, můžeš mi napsat přes sz - tady akorát zbytečně vopruzuješ totálním OT. Nechtěl bys třeba, abych Ti svoje příspěvky do budoucna posílal před zveřejněním ke schválení?
A k tomu, jak píšeš, že mu sice poradím, ale pak ho hned natřu, aby ho to přestalo bavit - tos perfektně trefil, akorát si asi nerozumíme v tom, co ho má přestat bavit - z mýho pohledu ho má přestat bavit klást dotazy, na který se dá najít odpověď naťukáním 4 písmen do googlu.
A jestli Ty si bereš příklad z Fantase, jak moudře radíš mně, tak asi nějak špatně: já jsem si taky nevšimnul, že by Fantas někomu přikazoval jak má psát svoje příspěvky. Nehledě k tomu, že nějak necejtím potřebu někoho napodobovat a brát si z něj příklad, jsem se sebou celkem spokojenej.
Navrch, neodpovídal jsem Tobě, takže pokud se "tzdenek" cejtil mojí odpovědí dotčenej, možná by mi to dokázal napsat i sám, pokud Tobě vaděj moje příspěvky, tak je nečti.
Pochopils to nebo to potřebuješ na vobrázku? Kdyžtak si prohlídni mýho avatara, to bys Ti mohlo pomoct.
jojto (865)|5.8.2005 09:16
Ako mali chlapci :-((


tzdenek
Ako vravi exTNT Bud RealPlayer http://www.realnetworks.com/products/media_players.html alebo codec (Stayman) http://dl.codecpack.nl/r/realalt142.exe . Myslim, ze to zvladne aj Media Player Classic http://www.free-codecs.com/download/Media_Player_Classic.htm :BB:
exTNT (1421)|5.8.2005 09:42
jojto
tzdenek už sem nechodí, asi jsem ho vyplašil... :-E :-E :-E
(už mlčim!)
rambi (1)|10.2.2008 21:23
Jo jo, tady se nám narodil někdo chytrej . . .Zapoj svou hnědou kůru mozkovou, protože z lidského hlediska nepřemýšlíš hlavou a staň se člověkem. Přeji úspěch na dlouhé estě . . .rambi
StD (8612)|11.2.2008 07:23
@Rambi: Nespíš náhodou či nesedíš si na kabelu? Reagovat na něco takového po více než dvou letech mi připadá poněkud zpozdilé... :eek:
danton (51)|24.12.2009 23:18
[quote=exTNT;51001]A co třeba Real Player (real media variable bitrate)?... :-)- A co třeba Google? A co třeba filext.com??? 9-)
Ale vono je jednodušší se zeptat, než zapojit šedou kůru, že jo? :(([/quote]

Ty jsi tedy pořádný debil. Taky jsme v baráku měli jednoho takového, naštěstí ho už odstřeliili. Stejně namyšlený hňup. Když neumíš slušně odpovídat na slušně položené otazky méně znalých, tak drž hubu a dlubej se v nose. To ti bude víc slušet, než Tvé kokrhání o ničem. Pa pá, šmejde...
StD (8612)|24.12.2009 23:22
[quote=danton;255817]...Pa pá, šmejde...[/quote]

To jsi mu to nandal, co, po 4 (čtyřech) letech dodávání si odvahy... :D

Tohle je opravdu "mrtvolkářský" téma. ;)
danton (51)|24.12.2009 23:25
[quote=danton;255817]Ty jsi tedy pořádný debil. Taky jsme v baráku měli jednoho takového, naštěstí ho už odstřeliili. Stejně namyšlený hňup. Když neumíš slušně odpovídat na slušně položené otazky méně znalých, tak drž hubu a dlubej se v nose. To ti bude víc slušet, než Tvé kokrhání o ničem. Pa pá, šmejde...[/quote]

[quote=StD;255818]To jsi mu to nandal, co, po 4 (čtyřech) letech dodávání si odvahy... :D

Tohle je opravdu "mrtvolkářský" téma. ;)[/quote]

Já vím, že je to pase, třeba uz ho i opravdu odstrelili, ale jak jsem na toto forum nahodou narazil a precetl si ty jeho povysene vyroky, tak jsem vypenil a musel i se zpozdenim zareagot.

Jdu radeji na ty brambory...