Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV OUT z notebooku do TV

lukis02 (2)|31.5.2004 10:23
Dobry den, muj problem je nasledujici: notebook ACER s grafikou Intel® 855GM podpora pouze S-VIDEO vystup a TV podporujici pouze SCART. Mam 2 typy prevodniku:

1.typ=SVID kabel na konci jednoduchy cinch vstupujici do prevodniku CINCH-SCART(obraz barevny,nicmene ruseny ale HLAVNE:pri rozliseni 800/600 jede cela plocha monitoru pouze v casti TV)

2typ=SVID kabel na konci SVID vstupujici do prevodniku SVID-SCART(obraz cernobily,nicmene na cele plose TV)

TVTOOL nefunguje!!!

EXISTUJE NEJAKY KOMPROMIS?TEDY BAREVNY OBRAZ NA CELE PLOSE TV?

Diky vsem za pripadne odpovedi.
Toko (4)|31.5.2004 14:09
ad 1 - vyzkousej jine rozliseni, pokud jde nastavit, zda se obraz neusidli na cele plose

ad 2 - musis mit TV, ktera umi ve Scartu S-video signal. O TV nic nepises, tak jenom obecne. Pokud mas TV pouze s 1 scartem, na 99% neumi S-video. Pokud ma vice scartu, tak S-video byva na druhem, pripadne dalsich scartech a nebyva na prvnim. S-video vstup musis v TV zapnout, bud v menu pro dany vstup, nebo cyklickym prepinanim vstupu jako AV-S. Lisi se dle vyrobce.

TVTool funguje pouze na graf.kartach nVidia.
lukis02 (2)|31.5.2004 14:17
[quote=Toko]ad 1 - vyzkousej jine rozliseni, pokud jde nastavit, zda se obraz neusidli na cele plose

ad 2 - musis mit TV, ktera umi ve Scartu S-video signal. O TV nic nepises, tak jenom obecne. Pokud mas TV pouze s 1 scartem, na 99% neumi S-video. Pokud ma vice scartu, tak S-video byva na druhem, pripadne dalsich scartech a nebyva na prvnim. S-video vstup musis v TV zapnout, bud v menu pro dany vstup, nebo cyklickym prepinanim vstupu jako AV-S. Lisi se dle vyrobce.

TVTool funguje pouze na graf.kartach nVidia.[/quote]


TV je nejaka starsi FUNAI a ma opravdu pouze 1 SCART.
clee (6592)|31.5.2004 16:01
nekde v nastaveni grafiky je urcite prepinac na composite... pak to pujde barevne...
pifa (21)|22.6.2004 01:32
A nebo velky kulový, stará televize na 99% S-video neumí, mám vcelku novou a taky mám smůlu. Co se týká NTB tak to taky všechny neuměj.

Už jsem to tady psal několikrát - i mě bylo poraděno tak se o to podělím.

Řešením je pouze hardwarovej převodník.

http://www.mk-electronic.cz/one_index_product.php?loginis=17