Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Genarts Sapphire

Je tu občas Avatar uživatele Nostradam
    Registrace
    May 2005

Zdravím vegasisty.
    Měl bych dotaz, zda-li plug-in Genarts Sapphire je možné aplikovat do Vegasu. Z článků na netu jsem to bohužel nevyčet. Je zde zmínka o podpoře produktů jako Avid, Adobe, Combustion atd. Jak ale předpokládám, tak z toho asi nebude nic. Díky za případné info.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

A nejaky odkaz, popr. info vo co gou by nebylo? V takovimhle vedru jsem linej i googlit

Registrace
    May 2005

Zde je odkaz např. v CZ: http://www.visual.cz/index.php?site=...produkty&id=76

a zde v angl. přímo od tvůrce:
    http://www.genarts.com/

Banned
    Registrace
    Feb 2007

A na co ti to je, ked do Vegasu mas MagicBullet Editors (a Looks) od www.redgiantsoftware.com a dokonca aj pre HD rozlisenie a ostatok spravis aj s inymi? ???

Registrace
    May 2005

Jak můžeš vědět, jestli mám Magic Bullet a Movie Looks? Je mi jasné, že jsi tím myslel existující možnost využití Magicu, který je do Vegasu. Abych pravdu řekl, tak jsem si nestahoval nějaký ten MB s ukázkami toho, co Gennarts Sapphire umí a rovnou se zeptal, zda-li jde aplikovat do Vegasu a jestli s ním má někdo zkušenosti, že by se jednalo o něco jiného, než je v daném případě Magic. Sakra, to je žízeň!!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Vypada to, ze vie toho viac ten safire, ale to vie aj napr. take Pixelany alebo BorisFX, Adorage, Wax atd, ktore do Vegasu dostanes Nemusis mat vsetko, 98% z toho aj tak nepouzijes, ale najhorsie je, ze ked nieco prave chyba, smola, musis to spravit inak

Podobná témata

1. Sapphire ATI Radeon HD 2600 XT
    Od Lister88 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 15:42
  2. Sapphire Theatrix550 Pro - praktické zkušenosti
    Od taborsky2004 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 54
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 15:20
  3. Sapphire Theatrix 550 Pro
    Od imported_Nalim v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 09:43
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-05-2004, 21:15