Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

poradte

ritzo (10)|27.7.2005 17:17
Zdravim Vas vsetkych na tvfreak.cz

Potreboval by som poradit od odbornikov a predpokladam ze tu mi niekto poradi.
Potreboval by som vediet ako napalim film ktori je vo formate avi.,ale keby bol niekto taki dobry podrobne popisat co a ako urobit.Precital som aj tu na fore vela postov co sa tika tohoto problemu ale vsade je to vysvetlovane tak ze tomu nerozumiem.Viem ze to treba previest do ineho formatu ale mne sa to nejako nedari a navyse mi to napalilo bez tituliek doteraz som sa napalovaniu filmov nevenoval takze to vobec neovladam preto sa moze niekomu zdat moj prvy post tu na fore moc amatersky takze sa ospravedlnujem ale keby mi niekto nejak po lopate vysvetlil ako sa to robi bol by som vdacny :-((( :-((( :-((( :-?
mirekv (7169)|27.7.2005 17:57
ritzo
To ti asi takhle narychlo nevysvětlí. Stáhni si TMPGEnc a testuj, na tom sem se učill já :-) a sledovat diskuse. :-)
Kiko (20)|27.7.2005 18:01
Predpokladam ze z toho avi chces urobit DVD s titulkami. Pokial o tejto problematike nic nevies, skus najskor to najjednoduchsie - Avi2Dvd a pozri sa sem https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4309
ritzo (10)|27.7.2005 18:49
[quote=Kiko]Predpokladam ze z toho avi chces urobit DVD s titulkami. Pokial o tejto problematike nic nevies, skus najskor to najjednoduchsie - Avi2Dvd a pozri sa sem https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4309[/quote]

Ok chapem stiahol som WinAvi a uz skusam avi to dvd,stiahol som aj Vob sub a ako tam dostanem tie titulky????lebo ja som uz pustil WinAvi cize uz koduje z avi do dvd...a dalej???? vob sub mozem pouzit aj potom ked uz bude winavi hotovy???? alebo cele odznova????
Kiko (20)|27.7.2005 19:15
WinAvi nepoznam, ale ak mas nainstalovany VobSub a titulky maju rovnaky nazov ako film, mal by si mat pri prehravani (a asi aj pri konvertovani) na liste vedla hodin ikonu VobSub filtra - taku zelenu sipku. Ak nie , tak to asi Winavi nepodporuje. Ale aj tak tento sposob sa mi nezda moc vhodny, lebo vlozi titulky do obrazu a nemozes ich potom vypnut. Skus radsej to Avi2Dvd, je aj prelozeny a je tak jednoduchy ze to nepotrebuje ani navod.
ritzo (10)|27.7.2005 19:33
[quote=Kiko]WinAvi nepoznam, ale ak mas nainstalovany VobSub a titulky maju rovnaky nazov ako film, mal by si mat pri prehravani (a asi aj pri konvertovani) na liste vedla hodin ikonu VobSub filtra - taku zelenu sipku. Ak nie , tak to asi Winavi nepodporuje. Ale aj tak tento sposob sa mi nezda moc vhodny, lebo vlozi titulky do obrazu a nemozes ich potom vypnut. Skus radsej to Avi2Dvd, je aj prelozeny a je tak jednoduchy ze to nepotrebuje ani navod.[/quote]

OK Kiko diky moc tomu sa hovori rychle vysvetlenie a pomoc este raz diky idem skusat :BB: :BB:
Kiko (20)|27.7.2005 19:54
Nemas za co, ale ak mozem, aste jednu radu- vystrihni si vo VirtualDube tak 1 min. z tvojho filmu a uprav, alebo najdi nejake titulky ktore budu mat v tej prvej minute nejake dialogy a skusaj s tymtu suborom. Konverzia bude trvat 3-4 min. a budes vidiet ako bude vypadat cely film (teda aspon priblizne)
ritzo (10)|3.8.2005 09:03
Ja uz neviem ako to urobit........skonvertoval som film cez Avi2DVD vytvorila sa mi zlozka Avi2DVD_temp kde su subory DVD,DVD image, potom su tam dva textove subory,potom DVDauthor.xml,Spumux.xml,BeSweet.bat,Avisynth_Script_File.avs
V zlozke DVD su dalsie dve zlozky Video_TS a Audio_TS....v zlozke Video_TS su styri subory s koncovkou vob to je samotny film potom dva subory s koncovkou ifo a dva s koncovkou bup ale nikde nevidim tie vy*****e titulky a ani ked pustim film tak nejdu prosim heeeelp
[color=red]HELP ME PLEAS THX[/color]
Kiko (20)|4.8.2005 20:31
Neviem v com si skusal prehrat to vytvorene DVD, ale titulky sa ti nespustia, ked otvoris niektory vob subor. prehraj to v PowerDVD alebo pod. Este sa mi nestalo, aby tam titulky neboli.
Kiko (20)|4.8.2005 20:35
teda aby som to upresnil, v PowerDVD (WinDVD) zvol "Prehrat DVD z pevneho disku" a vyber adresar VIDEO_TS v ktorom su vob, ifo a bup subory.
stanimir (19)|4.8.2005 22:26
Jestli chceš převést avi na formát DVD tak se mrkni sem http://tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4392
AleK (814)|5.8.2005 02:29
stanimir
jo ten je opravdu jednoduchej :BB:
ritzo (10)|6.8.2005 14:05
[quote=Kiko]Neviem v com si skusal prehrat to vytvorene DVD, ale titulky sa ti nespustia, ked otvoris niektory vob subor. prehraj to v PowerDVD alebo pod. Este sa mi nestalo, aby tam titulky neboli.[/quote]

No tak som to napalil a titulky su tam neni :-((( :-((( :-((( dal som to prehrat cez win dvd a nic ked pustim cisto subor cez win dvd cize prehrat subor z disku cez win dvd tak to ide ale ked to napalim tak titulky nejdu......ako to mam napalovat???? ja sa uz na to asi vyserem nemam uz na to silu ked napalujem hry tak vyberem subor napalim datove dvd aje to....ale ked idem napalit film tak clovek aby urobil dalsich tisic veci a asi to nepochopim pokial to nebudem vidiet nazivo co presne a ako urobit ja uz neviem ako napalit jeden posraty film na dvd :-G :-G :-G :-G :-((( :-((( :-((( :-(((
ritzo (10)|6.8.2005 14:34
A este jedna vec mozno robim ja niekde chybu...mohol by niekto povedat podrobne co a ako urobit ked uz mam video prekodovane do dvd co presne urobit pri napalovani cize kde presne napalovat v nerovi napalovat ako datove dvd alebo ako a ako co povyberat.....tie subory som popisal vyssie az by bol niekto ochotny dopredu dakujem :BB: :-) :BB:
stanimir (19)|7.8.2005 00:01
V neru musíš dát pálit jako DVD-Video
ritzo (10)|7.8.2005 15:09
sorry guys este jedna otazocka pre niekoho sa moze zdat blba ale ako napalim na napr.dvd dalsi subor ked uz tam jeden mam cize mam na dvd hru o velkosti 1,9 GB a chcel by som tam napalit este jednu o velkosti 1,2 GB lebo som to skusal a vzdy mi tu co som mal predtim vymazalo a napalilo tu novu tak asi tolko poradte :-(((
Whitejoker (616)|7.8.2005 16:42
Ono to "nesmaže", fyzicky tam pořád je, ale je pro některé "nižší" systémy Woken neviditelná. Tipuji, že máš tak W98.
Já je mám sice taky a měnit nechci, ale asi tě nic jiného nečeká, než WXP
mirekv (7169)|7.8.2005 16:45
ritzo
Ty toho svého vlákna dovedeš využít! :-E :-E

Myslíš na DVD-RW? Tam je to jasné, před nahráváním se celé přemázne. Musel bys mít DVD-RAM.
AleK (814)|7.8.2005 17:27
ritzo
převeď si ty dvě hry třeba do "iso" napal to na dvd normálně v NERU jako data a instaluj přez třeba Virtual DAEMON Manager a je to, ale pozór hru větší než 2 gb pal v NERU dvd-rom ( udf )